Aktywne Skoki

Do I spotkania podsumowującego Grand Prix Skoków 2020, pozostało:

CYKL 6 - ciu SPŁYWÓW KAJAKOWYCH dla mieszkańców gminy Skoki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, oczekujących oferty różnego rodzaju rywalizacji sportowej i rekreacyjnej oraz turystyki, proponujemy spędzenie czasu na wodzie w połączeniu z obcowaniem na łonie natury. Naszą propozycją jest "CYKL 6 - ciu SPŁYWÓW KAJAKOWYCH"na terenie gminy Skoki oraz gmin sąsiednich. Przedstawiany projekt skierowany jest dla ogółu mieszkańców naszego miasta i gminy, chcących uczestniczyć w sportowej przygodzie w połączeniu z poznawaniem bliższej i dalszej okolicy.

"CYKL 6 - CIU SPŁYWÓW KAJAKOWYCH"

Projekt jest bezpłatny, skierowany dla ogółu mieszkańców naszego miasta i gminy, chcących czynnie spędzić czas na świeżym powietrzu, obcując z przyrodą.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia na poszczególne terminy przez panel zgłoszeniowy znajdujący się na dole niniejszej strony. W rubryce Uwagi panela zgłoszeniowego prosimy obowiązkowo wpisać datę spływu kajakowego, na który się Państwo zapisują.

Proponowane terminy spływów – terminarz uaktualniony:

I - 24.05.2020 r.- niedziela, godz. 10:00 z plaży nad jeziorem Włókna w Potrzanowie, rzeką "Dzwonówka" przez jezioro Maciejak i powrót na plażę jeziora Włókna w Potrzanowie.

II - 13.06.2020 r.- sobota, godz. 10:00 z miejscowości Ruda k. Rogoźna (most przy zjeździe z drogi krajowej nr 11 w kierunku Piły), rzeką "Wełna"do miejscowości Jaracz (możliwość zwiedzenia muzeum Młynarstwa w Jaraczu).

III - 21.06.2020 r.- niedziela, godz. 10:00 z plaży nad jeziorem Maciejak (parking przy drodze 196 lub przy ujściu rzeki "Mała Wełna" do jeziora Maciejak) na jeziora Włókna i Brzezno oraz powrót na miejsce startu (dawna plaża).

IV - 27.06.2020 r.- sobota, godz. 10:00 z plaży nad jeziorem Rościńskim (od strony Rościnna), rzeką "Mała Wełna" na plażę na jeziorze Budziszewskim od strony Grzybowa.

V - 12.07.2020 r.- niedziela, godz. 10:00 spływ po rzece "Warta" z miejscowości Mściszewo k. Murowanej Gośliny do Obornik Wlkp.

VI - 25.07.2020 r.- sobota, godz. 10:00 spływ rzeką "Wełna" z miejscowości Jaracz - do miejscowości Kowanówko.

 
Cele projektu są następujące:
  • upowszechnianie kajakarstwa oraz różnych form rekreacji ruchowej jako elementów życia prozdrowotnego.
  • Promowanie na zdrowych zasadach, zgodnie z duchem fair play wszelkiej aktywności fizycznej.
  • Sprawdzenie możliwości swego organizmu.
  • Zwiększenie kondycji zdrowotnej uczestników projektu oraz integracja środowiska.

W ramach projektu na uczestników czeka catering - drobny poczęstunek i napoje.
 
ZAPRASZAMY DO MIŁEGO i AKTYWNEGO SPĘDZENIA CZASU

www.aktywneskoki.pl

dodatkowe informacje pod nr tel. 607-620-645   lub   663-846-050

W związku z panującym zagrożeniem epidemią koronowirusem zmuszeni jesteśmy do uszczegółowienia niniejszego regulaminu o kwestie z tym związane.

Regulamin uczestnictwa w spływie
kajakowym

- Kajaki, wiosła oraz kamizelki każdorazowo przed spływem będą przez organizatorów dezynfekowane,
- uczestnicy przed każdym spływem zostaną na miejscu omówione dodatkowe, ważne informacje dotyczące bezpiecznego wypoczynku na wodzie,
-uczestnicy spływów są zobowiązani używać maseczek do momentu wejścia do kajaka oraz po jego opuszczeniu,
- należy pamiętać o dystansie społecznym 2m kajak od kajaka, przed oraz w trakcie płynięcia,
- dzieci do 13 roku życia mogą uczestniczyć w spływie tylko pod opieką rodzica, opiekuna prawnego lub osoby pełnoletniej,
 - zachęcamy, by załogami poszczególnych kajaków były osoby sobie bliskie, najlepiej na co dzoeń wspólnie zamieszkujące.

"Zadanie publiczne jest realizowane poprzez współfinansowanie przez Gminę Skoki. Kwota udzielonej dotacji przez Gminę wynosi 9000 zł."

Informacja dodatkowa - reklamowa.
Udostępniamy również kajaki na spływy kajakowe zorganizowanym grupom, które się do nas zgłoszą na uzgodniony termin. Dowozimy kajaki w miejsce zaproponowane przez grupę lub proponowane przez nas. Po spływie odbieramy kajaki w umówionym miejscu.
 
 
ZAPISY
© 2017-2021 | Aktywne Skoki
design byLogowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: