Aktywne Skoki

Do uroczystości kończącej Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych pozostało

Klasyfikacja końcowa - edycja 2018

GRAND PRIX SKOKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2018r.

kategoria open - bieg główny 4 - 8 km

M-sce  Nazwisko  Imię  Miejscowość   Klub  Rocz.  Kat.   PODSUMOWANIE
I.4km II-4km III-4km IV-8km IV-8km V-4km VI-4km VII-6km Ilość
startów
P-kty z 4
najlepszych
startów
M-sce
w kat.
K / M
1  NOWAK  Łukasz  Skoki Nowak Run  1988  M30    1  1  1    1  1    5  4 M30 I
2  DREWS  Adrian  Popowo Koś. Nowak Run  1992  M20  1  3  2  2    2  2  5  7  7 M20 I
3  TYLL   Mateusz  Kakulin Nowak Run  1999  M16  5  2  3       3  3    5  11 M16 I
4  DUDUŚ   Marek  Sława Wlkp.    1971  M40  3  7   5   6       1   6  15 M40 I
5  KAŹMIERCZAK   Mariusz   Roszkowo Nowak Run  1986  M30  2  4   4    7           4  17 M30 II
6  SZNAJDER   Krzysztof   Skoki    1987  M30  7  5    3      4    4  19 M30 III
7  SUDOŁ   Oktawiusz   Wągrowiec    1985  M30  4  6    4      6    4  20  
8  CHRUŚCICKI   Jarosław  Murowana Goślina    1969  M40  6  8    5      5    4  24 M40 II
9  SIERSZCHUŁA   Dominik  Skoki    1992  M20  11  11  6  12    4    3  4  24 M20 II
10  LUDZKOWSKI   Andrzej  Murowana Gośl. KBKatorżnik  1969  M40  12        2  7    6  4  27 M40 III
11  NOWACZKIEWICZ   Marek  Skoki    1977  M40  10  10  10      5  8  4  6  27  
12  BOROWCZYK   Katarzyna  Skoki  Hart Skoki  1983  K30  14  15  11    3    10  7  6  31 K30 I
13  KOZIELCZYK   Anna  Rościnno    1983  K30    13  9  11    6  9    5  35 K30 II
14  REIS   Bartosz  Wągrowiec    1986  M30  13    8  10    9      4  40  
15  LUDZKOWSKA   Klaudia  Murowana Goś. KBKatorżnik  1999  K16  19        6  15  12  8  5  41 K16 I
16  WRZESIŃSKI   Grzegorz  Potrzanowo    1971  M40  17  17  12  14    12      5  55  
17  WOJEWODA   Marek  Skoki    1981  M30    16  13  21    8      4  58  
18  JASIŃSKI   Mirosław  Skoki    1965  M50  18  17        10  13    4  58 M50 I
19  MAJCHRZAK   Wanda  Murowana Goś.    1977  K40  21  23  20  18    11  11    6  60 K40 I
20  KUBIATOWICZ   Kinga  Potrzanowo    1980  K30    25      9  14  14    4  62 K30 III
21  STANIEWSKA   Agnieszka  Grzybowo    1988  K30  23  19  7  20          4  69  
22  WIĘCKOWSKA   Paulina  Sława Wlkp    1978  K40  27  24  18        15    4  84 K40 II
23  MIELCAREK   Daria  Pawłowo Sk.    1991  K20  20  21  22  21          4  84 K20 I
24  HLOŻEK   Joanna  Skoki    1979  K30  24  22  23        16  10  5  71  
25  KRUK   Monika  Skoki    1985  K30  28  26  24    11        4  89  
26  BELKA   Przemysław  Grzybowo    1980  M30  15  12    9          3  36  
27  KULUS   Krzysztof  Skoki  Hart Skoki  1975  M40  16    15    7        3  38  
                                   

Kategoria Nordic Walking

M-sce Nazwisko Imię Miejscowość Rocz. Podsumowanie
I-4km II-4km III-4km IV-4km V-4km VI-4km VII-6km Ilość
start.
P-kty z 4
najlepszych
startów
M-sce
w kat.
K / M
1 ORTYL Tomasz Popowo Koś. 1989  1  1  1    2  1  1 6 4 M-I
2 PRZYBYSZ Grzegorz Popowo Koś. 1982  2    2  1  1     4 6 M-II
3 PONIEWSKA Zofia Sława Wlkp. 1982    2  3  2      3 4 10 K-I
4 CHOLEWIŃSKI Wojciech Wojnowo 1966  3    4  3  4    2 5 12 M-III
5 KAMIŃSKA Wioleta Skoki 1966    4  6  6  3  2  5 6 14 K-II
6 KAMIŃSKI Tomasz Skoki 1965    3  5  5    3   4 16  
                             


BIEGI DZIECI IO MŁODZIEŻY
Kategoria J0 - Przedszkolaki - rocznik 2011 i młodsi - dystans ok. 150m

M-sce Nazwisko Imię Miejscowość Rocznik Podsumowanie
I II III IV V VI VII Ilość
start.
P-kty z 4
najlepszych
startów
Miejsce
w kat.
K / M
1  KRÓLCZYK  Jakub  Skoki  2012      3  4    2  2  4  11  M-J0-I
2  KRÓLCZYK  Aleksandra  Skoki  2014        3  3  3  4  11  K-J0-I
3  BOROWCZYK  Kornelia  Skoki  2013      4  5  4  6  4  5  17  K-J0-II
4  SZYMKOWIAK  Filip  Skoki  2013      5  6  3  5  6  5  19  M-J0-II
5  KRUK  Leon  Skoki  2013    7  6  7    7    4  27  M-JO-III
6 TORCHALSKI  Wiktor  Janowiec Wlkp.  2011        2    1  1  3  4  
7  SIÓDMIAK  Maciej  Lechlin  2011    3  2    1      3  6  
8  GRUSZKA  Kacper  Popowo Koś.  2013          5  4  5  3  14  
                             


Kategoria J7 - klasy I - III Szkoły Podstawowej - roczniki 2008 - 2010 - dystans ok. 300m

M-sce Nazwisko Imię Miejscowość Rocz. Podsumowanie
I II III IV V VI VII Iloąść
startów
P-kty z 4
najlepszych
startów
Miejsce
w kat.
K / M
1  NOWACZKIEWICZ  Adam  Skoki  2010    1  2  2  4  1  1  6  5  M-J7-I
2  SZYMKOWIAK  Jakub  Skoki  2010      3  2  2  3  5  10  M-J7-II
3  MILIBRAND  Mateusz  Skoki  2010    3    4  3    2  4  12  M-J7-III
4  BOROWCZYK  Amelia  Skoki  2010  1  8  6  7  6  3  5  7  15  K-J&-I
5  PRZYBYSZ  Aleksandra  Popowo Koś.  2008  2  11  11  8    5  6  6  21  K-J7-II
6  PRZYWARTY  Dobromir  Skoki  2008    4  4  6  9      4  23  
7  PRZYBYSZ  Weronika  Popowo Koś.  2010  3  13  13  10  11  6  7  7  26  K-J7-III
8  HLOŻEK  Aleksandra  Skoki  2008  4  17  16        8  4  45  
9  NADWORNY  Eryk  Skoki  2010      1  1  1      3  3  
10  KOWALSKI  Wojciech  Mieścisko  2010    2  5  3        3  10  
11  GRUSZKA  Karol  Popowo Koś.  2009          5  4  4  3  13  
12  WIĘCKOWSKA  Martyna  Skoki  2009    9  7    10      3  26  
13  KRUK  Oliwia  Skoki  2009    15  12  9        3  36  
                             


Kategoria J10 - klasy IV - VI Szkoły Podstawowej - roczniki 2005 - 2007 - dystans ok. 500m

M-sce Nazwisko Imię Miejscowość Rocznik Podsumowanie
I II III IV V VI VII Ilość
startów
P-kty z 4
najlepszych
startów
M-sce
w kat.
K / M
1  PRZYBYSZ  Alicja  popowo Koś.  2007  1  1  1  1  1  1  1  7  4  K-J10-I
2  KOWALSKI  Maciej  Mieścisko  2008    2  2  2  3    2  5  8  M-J10-I
3  WRZESIŃSKI  Juliusz  Potrzanowo  2007  2  4  4  3  4      5  13  M-J10-II
                             


© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: