Aktywne Skoki

Do startu ostatniego, VI etapu Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych i Nordic Walking 2020, pozos

KLASYFIKACJA KOŃCOWA - edycja 2020

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PO VI z VI ZAPLANOWANYCH ETAPÓW

GRAND PRIX SKOKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH I MARSZACH NORDIC WALKING 2020

BIEG GŁÓWNY NA DYSTANSIE 5 km i marsz Nordic Walking - 5 km

 M-sce   Nazwisko  Imię  Ilość
 startów 
Punkty
za 3
najlepsze
starty
 STARTY  Rocznik   Kat.   M-sce 
 w
 kat.
 Uwagi  
 I   II   III   IV   V   VI 
 1  Tyll  Mateusz 6 3 1 1 1 1 1  1 1999    0pen M - I  
 2  Drews  Adrian 5 6 14 2   2 2  7 1992    Open M - II  
 3  Stożek  Oliwier 5 8 6 3   3 3  2 2005    Open M - III   
 3  Sznajder  Krzysztof 3 8 3   2      3 1987    Open M - III  
 5  Chruścicki  Jarosław 3 12 4 4        4 1969  I - M50    
 6  Gos  Piotr 3 15 5 5        5 1976  I - M40    
 6  Kruk  Łukasz 3 15 8   3   4   1982  I - M30    
 8  Duduś  Marek 6 15 7 6 4 5 6  6 1971  II - M40    
 9  Jankowski  Piotr 4 16 9 7   4 5   1986  II - M30     
 10  Rojtek  Waldemar 4 22 10 8 5      9 1970  III - M40     
 11  Nowaczkiewicz   Marek 4 22   9   6 7  10 1977  IV - M40    
 12  Mantaj  Agnieszka 4 23     6 9 8  11 1979    Open K- I  
 13  Wrzesiński  Grzegorz 5 24   10 7 8 9  14 1971  V - M40    
 14  Błaszczyk  Mikołaj 4 29 11 11   7    12 1981  II - M30    
 15  Bień  Grzegorz 3 33       10 10  13 1968  II - M50    
 16  Borowczyk  Katarzyna 5 34 13 12   11 11  16 1983    Open K - II  
 17  Patelska  Katarzyna  6 35 16 14 9 13 13  17 1988    Open K - III  
 18  Wyleżała  Marzena 5 37 15 13   12 12  15 1974  I - K40    
 19  Jerzak  Monika 5 39 17 15 10   14  19 1988  I - K30    
 20  Mantaj  Wojciech 4 40     11 14 15  18 1982  III - M30    
 21  Kamińska  Sara 3 44   17 12 15     1996  I - K20    
 22   Nowak  Łukasz  1 2  2           1988      
 23   Nikiel  Dariusz  1 8           1980      
 23  Przesławska  Magdalena  1 8           8 1979      
 25  Stożek  Marek  1 12  12           1968      
 26  Nowak  Mateusz 1 13     13       1996      
 27  Witczak  Izabela  1 16     16         1989      
 27   Kowalczyk  Janusz  1 16        16     1969       
 29  Kowalczyk  Wioletta 18        18     1976       
                             
                             
Marsz Nordic Walking na dystansie 5 km
 1  Nowak  Irena  4  51   20 14 17    20 1966    Open - I  Kijki
 2  Błażejewski  Mikołaj  1  18   18         1955    Open - II  Kijki
 3  Przybysz  Grzegorz  1  19   19         1982    Open - III  Kijki
 4  Siódmiak  Katarzyna  1  19       19     1983    Open - III  Kijki
                             


KATEGORIE DZIECI I MŁODZIEŻY

 M-sce   Nazwisko   Imię   Ilość
 startów 
 Punkty
 za 3 
 najlepsze 
 starty
 STARTY  Rocznik   Kat.  M-sce
 w kat.
 Uwagi 
 I   II   III   IV   V   VI 
Przedszkolaki oraz klasy I - III
 1  Torchalski  Wiktor  5  3  2  3  1  1  1  1  2011    I  
 2  Szymkowiak  Filip  5  6  4  6  2  2  2  2  2013    II  
 3  Gruszka  Kaper  5  9  5  7  3    3  3  2013    III  
 3  Szymkowiak  Adam  5  11  7  9  4  3  4  4  2015    IV  
 5  Jerzak  Lena  3  22  8  10    4    1  2016    I  
 6  Kruk  Leon  2  11  6    5        2013      
 7  Borowczyk  Amelia  1  4              2010      
 8  Borowczyk  Kornelia  1  8    8          2013      
                             
                             
Klasy IV - VI
 1  Nowaczkiewicz  Adam   5  3    1  1  1  1  1  2010    I  
 2  Szymkowiak  Jakub   3  7      2  2  3    2010    II  
 3  Gruszka  Karol   5  7  4  2  3    4  2  2009    III  
 4  Przybysz  Weronika   5  14      5  3  6    2010    I  
 5  Kruk  Oliwia   2  9  5    4        2009    II  
 5  Grochowski  Dominik  2  9          5  3  2009      
 6  Milibrand  Mateusz   1  2          2    2010      
 7  Borowczyk   Amelia  1  4                    
                             
                             
                             
Młodzież z klas VII i starszej
 1  Przybysz  Alicja   5  3  1  1  1  1  1    2007    I  
 2  Pol  Anna  3  5        2  2  1  2006    II  
 3  Nowaczkiewicz   Urszula   2  5        3    2  2007    III  
 4  Zdanowska  Antonina   1  4        4      2007      
 5  Przybysz  Aleksandra   1  5        5      2008      
 6  Rojtek  Alicja  1  6        6      2006      
                             

 


© 2017-2020 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: