Aktywne Skoki

Spływ kajakowy, rzeką Wełna z Rogoźna do Jaracza

KLASYFIKACJA KOŃCOWA po VI etapach


Klasyfikacja generalna po VI etapach Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych.

Kategora główna - open

 
 Miejsce  Nazwisko Imię  Miejscowość Klub  Rocznik  Kategoria      Podsumowanie
 I  II  III  IV  V  VI  Suma Ilość
startów
 Miejsce
w kat.
 1  TYLL   Mateusz  Skoki    1999  M16   1   1  -  2  5  5 I / 1 
2  CHRUŚCICKI  Jarosław Murowana Goślina   1969  M40 4 4 2 4 - 3  13 5 II / 1 
3  SZNAJDER  Krzysztof  Skoki    1987  M20 3 3 4 3 -  4  13  5 III / 1 
 4  STRÓŻYK  Artur  Wągrowiec    1983  M30 5 5  4     19   4  IV / 1 
 5  PRZYBYSZ  Grzegorz  Popowo Kościelne    1982  M30 6  3   21
6  KAZIMIERCZAK  Mariusz  Roszkowo   1986   M30 -  7  22 
7  ANDRZEJEWSKI  Bartosz  Murowana Goślina    1985  M30 -  7  6     31  4   
7  GOS  Piotr  Poznań   1976 M40 - 10 6 9 - 7 32 4 2
 8  ROJTEK  Waldemar  Wągrowiec  Biegający Wągrowiec  1970  M40  5  - 10 12  5    32   4  3
10  REIS  Bartosz  Wągrowiec   1986   M30   -  - 14  13   42   
11  PIETRZAK  Roman  Rakownia    1963  M50 -  11  12  10   9     42   1
12  SIERZCHUŁA  Dominik  Skoki   1992   M20 13  14   44 
13  GRYSKA  Natalia  Skoki   1988   K20  15  15  10  10   50  I / 1 
14  BOROWCZYK  Katarzyna  Skoki  Hart Skoki  1983  K30  11 12  17  16     56  II / 1 
15   KULUS  Krzysztof  Skoki  Hart Skoki 1975  M40 14 15 18 17   11  57 5  
 16  WIĄCEK  Wiesław  Skoki    1948  M60 12 14  20  18       64
 17  LUDZKOWSKA  Klaudia  Murowana Goślina  KB Katorżnik MG  1999  K16  17 18   22 11     68  III / 1 
 18  NOWAK  Łukasz  Skoki   1988  M20       1 1 1  3 3
 19  KONIECZNY  Kacper  Sławica   1997  M16 2 2 3 - - -  7 3
 20  LUDZKOWSKI  Andrzej  Murowana Goślina  KB Katorżnik MG 1969  M40 7 8 11 - - -  26 3  
 21  KOŚCIELNIAK  Maciej  Czerwonak  Czerwonak Biega 1997   M16  15  17     19      51   3
22  BERENDT  Anna  Skoki  HART Skoki 1992   K20  19  19 23         61   2
 23  HLOŻEK  Joanna  Skoki  HART Skoki 1979   K30  20   21    20      61  2
 24  TEOFILEWSKI  Piotr  Skoki   1999   M16   7          13 2  
 25  CIBAIL  Beata  Rościnno  HART Skoki 1968   K40  13    19         32  2   
26  ZENDLEWICZ  Marek  Skoki  HART Skoki 1956  M60   16 16        32 2  
27  NOWAK  Irena  Skoki  UKS SKOCZEK Skoki 1966  K50   13 21        34 2  
 28  LISIECKA  Anna  Rościnno  HART Skoki 1995   K20  18    24         42  2   
 29  LUDZKOWSKA  Edyta  Murowana Goślina  KB Katorżnik MG  1968  K40  20   25        45  2   
 30  MENDERA  Marika  Skoki   1988   K20             8  1   
 31  KOZIELCZYK  Anna  Rościnno   1983   K30            9   1   
 32  GALIŃSKI  Jarosław  Skoki   1979   M30   10            10   1   
 33  RACIŃSKI  Jarosław  Skoki   1979   M30      11       11   1   
 34  KOŚCIELNIAK  Dagmara  Czerwonak  Czerwonak Biega 1977   K30  16             16  1   
 35  ZADROGA  Jakub  Wągrowiec   1994   M20   -  22          22   1   
 36  BERENDT  Elżbieta  Skoki  HART Skoki  1964  K50  - 23           23   1  
 PK  NOWAK  Mateusz  Skoki UKS SKOCZEK Skoki 1996  M20 - 1    1 1 -


Kategora nordic walking - open
 
 Miejsce  Nazwisko  Imię  Miejscowość  Klub  Rocznik  Kategoria    Podsumowanie
 I  II  III I V  V  VI  Suma  Ilość
 startów
 Miejsce
 w kat.
1  JERZAK  Monika  Skoki   1988  K20   1  1  -  1 4  4  I / 1 
2  RANKE  Ziemowit  Skoki   1944 M70 - - 3 2 1 2 8  4 I / 1
3  KULUS  Maria  Skoki HART Skoki 1980 K30 1 2 5 4     12  4 II / 1
4  JASIŃSKA  Barbara  Skoki HART Skoki  1958  K60   4 3  -    10  3 III / 1
5  ZALASZEWSKA  Paulina  Wągrowiec   1988  K20   -  2   2  1


Kategora J0 - Przedszkolaki  - roczniki 2010 i młodsi - dystans 150m

 Miejsce  Nazwisko  Imię  Miejscowość  Klub  Rocznik  Kategoria       Podsumowanie
 I  II  III  IV  V  VI  Suma  Ilość
 startów
 Miejsce
 w kat.
1  BOROWCZYK  Amelka  Skoki    2010  J0     5  I / 1 
2  NOWACZKIEWICZ  Adam  Skoki    2010  J0     1  4 I / 1 
3  KRÓLCZYK  Jakub  Skoki    2012  J0  - 20     33  4  II / 2 
4 KRÓLCZYK  Aleksandra  Skoki    2014  J0  8 23    42  4 II /  2
5 MATUSZAK  Aleksandra  Kakulin     2011 J0  3  3        2  
6 JESKE  Zuzanna  Skoki    2012  J0  -  6  4       10   2  
7
 MATUSZAK
Filip  Kakulin    2012  J0  -  7  6       13   2  
10
 BOROWCZYK
 Kornelia Skoki    2013  J0          
11
NADWORNY 
Eryk  Skoki      J0        1  1  
12
PRZYBYSZ
Weronika Popowo Kościelne   2010 J0   2        2 4 2  
13
KOWALSKI 
Wojciech  Mieścisko      J0        2      2  
14
STENAL 
Hubert  Skoki      J0            3  1  
15
WITKOWSKA
Marta Skoki   2010 J0   4         4 1  
16
SOBCZAK 
Mikołaj  Potrzanowo      J0            
17 DRUCIAREK  Jakub  Skoki      J0        6      
18 CZARNECKI  Aleksander  Rościnno      J0            
19 BOROWCZYK Kornelia Skoki   2013 J0   9         9 1  
20 SĘKOWSKI  Tomasz  Skoki      J0            9  1  
21 MILIBRAND   Mateusz Skoki      J0       10      10   1  
22  PAWIAK Ksanier  Skoki      J0        11      11  
23 MIGASIEWICZ  Miłosz  Skoki      J0        12     12   
24 JARZEMBOWSKI  Filip  Skoki      J0        13     13   
25  ŁĄCZYŃSKI Andrzej  Budziszewice      J0       14      14   1  
26 CZEPEK  Mikołaj  Skoki      J0        15      15  
27 SIÓDMIAK  Maciej  Lechlin      J0       16      16   
28 LUPA  Wojciech  Skoki      J0       17      17   
29 SZAWUŁA  Oskar  Skoki      J0       18      18   
30 KORZAK  Witold  Miączynek      J0        19     19   1  
31 WRÓBEL  Stanisław  Skoki      J0        21     21   1  
32 WALZAK   Daniel Skoki      J0       22      22   
33  BEJMA  Kacper Skoki      J0       24      24   1  
34 KAWCZYŃSKI  Antoni  Skoki      J0       25      25   1  
                               

 
Kategora J7 - klasy I - III Szkoły Podstawowej - roczniki 2007 - 2009 - dystans 300m
 
 Miejsce  Nazwisko  Imię  Miejscowość  Klub  Rocznik  Kategoria       Podsumowanie
 I  II  III  IV  V  VI  Suma  Ilość
 startów
 Miejsce
 w kat.
1  TEOFILEWSKI  Tomasz  Skoki   2008  J7     1  1    4  I / 1 
2  PRZYWARTY  Dobromir  Skoki   2008  J7    6  2  16  4 II / 2 
3  PRZYBYSZ  Alicja  Popowo Kościelne   2007  J7   -  3    1 7  4  I / 1 
4  NOWACZKIEWICZ  Urszula  Skoki   2007  J7   2    5    2 11   4  II / 2 
5 PRZYBYSZ Aleksandra Skoki   2008 J7 - 5 6 9 - 4 24  4 III / 3 
6  MAGDA  Zofia  Skoki   2008  J7          10   2   
7  HLOŻEK  Aleksandra  Skoki   2008  J7       10     17   2  
8  JESKE  Amelia  Skoki   2008  J7            1  
9  KMIECIK  Antoni      2008 J7         3      
10  KORCZAK  Marianna  Skoki   2008  J7             1  
11  ŁĄCZYŃSKA  Laura  Skoki   2008  J7       4        4  
12  KOWALSKI  Maciej  Mieścisko    2008 J7         4      1  
13  PIOTROWSKI  Oskar  Skoki     J7         7      1  
14  NOWAK  Maja  Budziszewice   2009  J7             8  1  
15  BEJMA  Miłosz  Skoki     J7         8      1  
                               


Kategora J10 - klasy IV - VI Szkoły Podstawowej - roczniki 2004 - 2006 - dystans 500m
 
 Miejsce Nazwisko  Imię  Miejscowość  Klub  Rocznik  Kategoria       Podsumowanie
 I  II  III  IV  V  VI Suma  Ilość
 startów
 Miejsce
 w kat.
1  TEOFILEWSKA   Zofia  Skoki    2006 J10  1   5  4  I / 1 
2 ROJTEK Alicja Skoki   2006 J10 3 4 7 3    1 17  5 II / 2
3  POL  Anna      2006 J10     2      8  3  III / 3
4  GEHRKE  Kasper  Skoki    2004  J10   1        2
5  KRUŚ  Szymon  Skoki     J10   2  -        2
6  DEMINIAK  Weronika      2006  J10   -  -        3
7  WARDAK  Oliwia  Antoniewo    2006 J10        3  1  
8  POLINOWSKA  Oliwia  Skoki    2005  J10   5        5  1  
9  WOJTAŚ  Maria  Rościnno    2006  J10   -  -  6        6  1  
                               


Kategora J13 - klasy I - III Gimnazjum - roczniki 2001 - 2003 - dystans 1 km

 Miejsce  Nazwisko  Imię  Miejscowość  Klub  Rocznik  Kategoria     Podsumowanie
 I  II  III  IV  V  VI  Suma  Ilość
 startów
 Miejsce
 w kat.
1 INDA   Andrzej  Skoki     J13        1 6  4 I / 1
2 KOZBER Przemysław Skoki     J13 3   2 1   9  4 II / 2
3 SŁOMIŃSKI   Kamil  Budziszewice     J13   4        4  11 3  III / 3
4 KONIECZNY   Krystian  Skoki      J13   1          1  2 2  
5 GEHRKE   Monika  Skoki      J13             4  
6 TEOFILEWSKA   Łucja  Skoki      J13             5  1
7 BALICKI   Adam  Rościnno      J13             6  
8 SZYMAŃSKI   Szymon  Rościnno      J13             7  
                               

© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: