Aktywne Skoki

Do zakończenia Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych 2019 w Bibliotece Gminnej pozostało:

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PO IV ETAPACH 2019

GRAND PRIX SKOKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2019
WYNIKI po IV etapach

BIEG GŁÓWNY NA DYSTANSIE 4 km

 M-sce   Imię  Nazwisko  Ilość
 startów 
 Punkty 
 łącznie
 STARTY  Miejscowość  Rocznik   Kat. M-sce
w kat.
 I    II   III   IV 
1  Mateusz  TYLL  3  3  1   1   1   -  Kakulin  1999 Open  1
2  Krzysztof  SZNAJDER  3  6  3  -  2  1  Skoki  1987 Open 2
3  Jarosław  CHRUŚCICKI   4  8  5  3  3  2  Murowana G.  1969 Open 3
4  Marek  DUDUŚ  3  13  4  -  4  5  Sława Wlkp.  1971 M- 40 1
5  Piotr  JANKOWSKI  3  15  -  5   6  4  Wągrowiec  1986 M- 30 1
6  Marcin  LACH  3  17  7  -  7  3  Rogoźno  1994 M- 20 1
7  Marek  NOWACZKIEWICZ   4  22  8  6  9  8  Skoki  1977 M- 40 2
8  Grzegorz  WRZESIŃSKI  4  27  11  8  10  9  Potrzanowo  1971 M- 40 3
9  Bartosz   KORNATKO  3  28  13  7  8    Czapury  1987 M- 30 2
10  Dominik  SIERSZCHUŁA  3  28  9  -  12  7  Skoki  1992 M- 20 2
11  Katarzyna  BOROWCZK  3  31  12   9  -  10  Skoki  1983 Open 1
12  Mikołaj  BŁASZCZYK  4  38  14   12   13   13   Skoki  1981 M- 30 3
13  Irena  NOWAK   3  42  16  -  14  12  Skoki  1966 Open 2
14  Krzysztof   KULUS  3  44  -  13   16  15  Skoki  1975 M- 40 4
15  Tomasz   KAMIŃSKKI  3  47  -  14  19  14  Skoki  1965 M- 50 1
16  Paulina  WIĘCKOWSKA  3  53  20  -  17  16  Sława Wlkp.  1978 Open 3
17  Adrian  DREWS  2  4  2  2  -  -  Popowo Kośc.  1992 M- 20 3
18  Łukasz  KRUK  2  11  -  -  5  6  Skoki  1982 M- 30 4
19  Jerzy  BIAŁAS  2  26  -  -  15  11  Rogoźno  1963 M- 50 2
20  Sara  KAMIŃSKA  2  33  -  15  18  -  Skoki  1996 Open 4
21  Patryk   ŚRUBKA  1  4  -  4  -  -  Bydgoszcz  1987    
22  Tomasz   BARTKOWIAK  1   6  6  -  -  -   Wągrowiec      
23  Agata
 ABRAM  1   10  10  -  -  -   Wągrowiec      
24  Marek  WOJEWODA  1   10  -  10  -  -  Skoki  1981    
25  Zdenek  STUPKA  1   11  -  11  -  -  Czechy  1996    
26  Daniel  SIERZCHUŁA  1   11  -  -  11  -  Rogoźno  1994    
27  Lidia  SZUTKOWSKA  1   15  15  -  -  -  Murowana Gośl.      
28  Anna  LISIECKA  1   17 17  -  -  -  Rościnno      
29  Przemysław   PIOTROWSKI  1   18 18   -  -  -  Jabłkowo       
30  Piotr  ANDERS  1   19 19  -  -  -  Skoki      
31  Michał  ROGAL  1   21 21  -  -  -  Skoki      
32  Zofia  SIERSZCHUŁA  1  22 22   -  -  -  Sierniki      
33  Monika  KRUK  1   23 23  -  -  -  Skoki  1985    


NORDIC WALKING NA DYSTANSIE 4 km

 M-sce   Imię  Nazwisko  Ilość
 startów 
 Punkty 
 łącznie
 STARTY  Miejscowość  Rocznik  Kat. M-sce
w kat.
 I     II   III   IV 
1  Grzegorz   PRZYBYSZ  4  4  2  2  1  1  Popowo Kośc.  1982  Open 1
2  Wojciech  CHOLEWIŃSKI  3  6  1  3  -  2  Wojnowo  1966  Open 2
3  Damian  JERZAK   4  6  3  1   2  3  Skoki  1986  Open 3
4  Mikołaj  BŁAŻEJEWSKI  4  12  4  4  4  4  Wągrowiec  1955  Open 4
5  Arleta  KOWALEWSKA   3  13  -  5  3  5  Murowana Gośl.   1970  Open 1
6  Wioleta  KAMIŃSKA  3  17  6  6  5  -  Skoki  1966  Open 2
7  Karolina  STEFANIAK  2  13  5  8  -  -  Skoki  1977  Open 3
8  Longina CHOLEWIŃSKA  1  7  -  7  -  -  Wojnowo  1966    
9  Tomasz  KAMIŃSKI  1  7  7  -   -   -  Skoki  1965    
10  Wioletta  KOBERSTEIN  1  9  -  9  -  -  Białężyn      


KATEGORIA DZIECI I MŁODZIEŻY
Kat. J0 - rocznik 2012 i młodsi (dystans 150 m)

 M-sce   Imię  Nazwisko  Ilość
 startów 
 Punkty 
 łącznie
 STARTY  Miejscowość  Rocznik  Kat. M-sce
w kat.
 I     II   III   IV 
1  Filip  SZYMKOWIAK  3 6  4  1  1  -  Skoki 2013 Open 1
2  Kornelia  BOROWCZYK 3 6  3  2  -  1  Skoki 2013 Open 1
3  Kacper    GRUSZKA 4 7  5  3  2  2  Popowo Kośc .  2013 Open 2
4  Adam  SZYMKOWIAK 3 14  7  4  3  -  Skoki 2015 Open 3
5  Jakub  KRÓLCZYK 1 1  1  -  -  -  Skoki 2012    
6  Aleksandra   KRÓLCZYK 1 2  2  -  -  -  Skoki 2014    
7  Leon  KRUK 1 6  6  -  -  -  Skoki 2013    

Kat. J7 - rocznik 2009 - 2011 (dystans 300 m)

 M-sce   Imię  Nazwisko  Ilość
 startów 
 Punkty
 łącznie
 STARTY  Miejscowość  Rocznik  Kat. M-sce
w kat.
 I    II    III   IV 
1  Adam  NOWACZKIEWICZ  3 3 1 - 1 1  Skoki 2010 Open 1
2  Jakub  SZYMKOWIAK 3 5 2 1 2 -  Skoki 2010 Open 2
3  Karol  GRUSZKA 4 8 7 3 3 -  Popowo Kośc. 2009 Open 3
4  Wiktor  TORCHALSKI 4 9 4 2 4 3  Janowiec Wlkp. 2011 Open 4
5  Weronika   PRZYBYSZ 4 13 5 4 5 -  Popowo Kośc. 2010 Open 1
6  Maciej  STUDENT 1 3 3 - - -  Potrzanowo 2009    
7  Oliwia  KRUK 1 6 6 - - -  Skoki 2009    

Kat. J10 - rocznik 2006 - 2008 (dystans 500 m)

 M-sce   Imię  Nazwisko  Ilość
 startów 
 Punkty
 łącznie
 STARTY  Miejscowość  Rocznik  Kat. M-sce
w kat.
  I    II    III   IV 
1  Alicja  PRZYBYSZ 4  3 1  1 1  1  Popowo Kośc.   2007 Open 1
2  Aleksandra   PRZYBYSZ  4  6 2  3 2  2  Popowo Kośc.  2008 Open 2
3  Juliusz  WRZESIŃSKI  2  12 3  2 -  -  Potrzanowo  2007 Open 1
© 2017-2019 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: