Aktywne Skoki

II etap III edycji Grand Prix Skoków w biegach przełajowych 2019

SPŁYWY KAJAKOWE PO RZECE WEŁNA - soboty 11 i 18 oraz niedziele 12 i 19 sierpnia 2018r.

SPŁYWY KAJAKOWE PO RZECE WEŁNA - soboty 11 i 18 oraz niedziele 12 i 19 sierpnia 2018r.


1. Informacje ogólne: Zapraszamy na spływ kajakowy po rzece ''Wełna'' na odcinku Ruda k. Rogoźna - Kowanówko, długość trasy ok. 22 km . Przewidywany czas spływu to ok. 6,5 godziny (w zależności od sprawności uczestników). Załoga kajaku, który dopływa do celu, nie musi czekać do ostatniego kajku. Można również w dowolnym miejscu przerwać spływ , oczywiście wcześniej informując organizatorów o miejscu zdania kajka. Do dyspozycji kajakarzy jest 10 kajaków 2 osobowych, 2 kajaki 3 osobowe (dwie osoby dorosłe i dziecko do ok. 6 roku życia na przystawce) oraz 1 kajak jednoosobowy. Zbiórka uczestników o godz. 10:00 w umówionym miejscu po uzgodnieniu telefonicznym z osobami zainteresowanymi. Po zakończeniu spływu grupa zostanie przetransportowana na miejsce startu lub przed startem samochody, uczestnicy zaprowadzają na metę skąd kierowcy są przewożeni na miejsce startu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych aktywnym spędzeniem czasu wolnego do przepłynięcia tym chyba najładniejszym odcinkiem rzeki. Szczególnie polecamy układ rodzic i osoba do 18 roku życia. W spływie nie mogą brać udziału osoby niepełnoletnie bez opiekuna. Koszt uczestnika spływu wynosi 45 zł. Dzieci do 6 roku życia zwolnione z opłaty.

2. Zasady udziału w spływie: W spływie może wziąć udział osoba pełnoletnia, która zgłosi się do udziału w imprezie za pomocą formularza zgłoszeniowego, znajdującego się poniżej niniejszego regulaminu, uiści odpowiednią opłatę oraz przed rozpoczęciem spływu podpisze oświadczenie o udziale na własną odpowiedzialność (podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12.09.2001r. Dz. U. Nr 101 poz. 1095). Uczestnicy spływu wyrażają pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora. Uczestnicy wyrażają pisemną zgodę na wykorzystanie przez organizatorów ich wizerunku na cele promocji oraz przekazywanie relacji do prasy i publikacji na stronach internetowych.

3. Zgłoszenia do spływu: Zgłoszenia należy dokonywać drogą elektroniczną za pomocą arkusza zgłoszeniowego oraz dokonując opłaty w wysokości 45 zł od osoby. Opłatę startową dokonujemy przelewem na konto: 71 1020 3903 0000 1202 0118 9075 Zgłoszenie jest pełne, gdy zakończone jest dokonaniem opłaty uczestnika za udział w spływie. Po poprawnym dokonaniu zapisów i opłaceniu nazwisko uczestnika spływu pojawi się na liście uczestników, która zacznie się aktualizować na ok. tydzień przed planowanym spływem. Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do północy na jeden dzień przed spływem, czyli do piątku, do godziny 23:59.


Informacja dodatkowa - reklamowa
Udostępniamy również kajaki na spływy kajakowe zorganizowanym grupom, które się do nas zgłoszą na uzgodniony termin. Dowozimy kajaki w miejsce zaproponowane przez grupę lub proponowane przez nas. Po spływie odbieramy kajaki w umówionym miejscu.


 
ZAPRASZAMY DO MIŁEGO i AKTYWNEGO SPĘDZENIA CZASU

www.aktywneskoki.pl

dodatkowe informajce pod nr tel. : 607-620-645 lub 663-846-050
© 2017-2019 | Aktywne Skoki
design byLogowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: