Aktywne Skoki

I etap III edycji Grand Prix Skoków w biegach przełajowych 2019

SPŁYW KAJAKOWY PO RZECE WEŁNA - niedziela 27.05.2018r.

SPŁYW KAJAKOWY PO RZECE WEŁNA - niedziela 27.05.2018r.

1. Informacje ogólne: Zapraszamy na spływ kajakowy po rzece ''Wełna'' na odcinku Wągrowiec - Cieśle k. Rogoźna 15km . Przewidywany czas spływu to ok. 4 godziny (w zależności od sprawności uczestników). Do dyspozycji kajakarzy jest 10 kajaków 2 osobowych i 2 kajaki 3 osobowe (dwie osoby dorosłe i dziecko do ok. 6 roku życia na przystawce). Zbiórka uczestników odbędzie się na parkingu przy ul. Opackiej w Wągrowcu. Po zakończeniu spływu grupa zostanie przetransportowana do Wągrowca. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych aktywnym spędzeniem czasu wolnego po mało uczęszczanym szlaku. Szczególnie polecamy układ rodzic i osoba do 18 roku życia. W spływie nie mogą brać udziału osoby niepełnoletnie bez opiekuna. Koszt uczestnika spływu wynosi 40 zł. Dzieci do 6 roku życia zwolnione z opłaty.

2. Zasady udziału w spływie: W spływie może wziąć udział osoba pełnoletnia, która zgłosi się do udziału w imprezie za pomocą formularza zgłoszeniowego, znajdującego się poniżej niniejszego regulaminu, uiści odpowiednią opłatę oraz przed rozpoczęciem spływu podpisze oświadczenie o udziale na własną odpowiedzialność (podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12.09.2001r. Dz. U. Nr 101 poz. 1095). Uczestnicy spływu wyrażają pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora. Uczestnicy wyrażają pisemną zgodę na wykorzystanie przez organizatorów ich wizerunku na cele promocji oraz przekazywanie relacji do prasy i publikacji na stronach internetowych.

3. Zgłoszenia do spływu: Zgłoszenia należy dokonywać drogą elektroniczną za pomocą arkusza zgłoszeniowego oraz dokonując opłaty w wysokości 40 zł od osoby. Opłatę startową dokonujemy przelewem na konto: 71 1020 3903 0000 1202 0118 9075 Zgłoszenie jest pełne, gdy zakończone jest dokonaniem opłaty uczestnika za udział w spływie. Po poprawnym dokonaniu zapisów i opłaceniu nazwisko uczestnika spływu pojawi się na liście uczestników, która zacznie się aktualizować na ok. tydzień przed planowanym spływem. Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do północy na jeden dzień przed spływem, czyli do piątku, do godziny 23:59.


Informacja dodatkowa - reklamowa
Udostępniamy również kajaki na spływy kajakowe zorganizowanym grupom, które się do nas zgłoszą na uzgodniony termin. Dowozimy kajaki w miejsce zaproponowane przez grupę lub proponowane przez nas. Po spływie odbieramy kajaki w umówionym miejscu.


 
ZAPRASZAMY DO MIŁEGO i AKTYWNEGO SPĘDZENIA CZASU

www.aktywneskoki.pl

dodatkowe informajce pod nr tel. : 663-846-050   lub   607-620-645

ZAPISY
© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design byLogowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: