Aktywne Skoki

PROJEKT SPŁYWÓW KAJAKOWYCH - czas na sport i rekreację fizyczną - III etap - 30.07.2022

SPŁYW KAJAKOWY PO RZECE WEŁNA - sobota 22.06.2019 r.

SPŁYW KAJAKOWY PO RZECE WEŁNA - sobota, 22 czerwca 2019 r. (noc świętojańska)

1. Informacje ogólne: Zapraszamy na wieczorny spływ kajakowy po rzece ''Wełna'' na jednym z najładniejszych odcinków rzeki między miejscowościami Ruda a Jaraczem. Przewidywany czas spływu to ok. 4 godziny (w zależności od sprawności uczestników). Do dyspozycji kajakarzy jest 10 kajaków 2 osobowych i 2 kajaki 3 osobowe (dwie osoby dorosłe i dziecko do ok. 6 roku życia na przystawce). Zbiórka uczestników o godz. 18:00 przy muzeum młynarstwa w Jaraczu skąd uczestnicy zostaną przetransportowani na start do miejscowości Ruda k. Rogoźna w umówionym miejscu po uzgodnieniu telefonicznym z osobami zainteresowanymi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych aktywnym spędzeniem czasu wolnego do przepłynięcia tym chyba najładniejszym odcinkiem rzeki. Szczególnie polecamy układ rodzic i osoba do 18 roku życia. W spływie nie mogą brać udziału osoby niepełnoletnie bez opiekuna. Koszt uczestnika spływu wynosi 35 zł (cena promocyjna). Dzieci do 6 roku życia zwolnione z opłaty.

 

2. Zasady udziału w spływie: W spływie może wziąć udział osoba pełnoletnia lub małoletnia pod nadzorem osoby dorosłej, która zgłosi się do udziału w imprezie za pomocą formularza zgłoszeniowego, znajdującego się poniżej niniejszego regulaminu, uiści odpowiednią opłatę oraz przed rozpoczęciem spływu podpisze oświadczenie o udziale na własną odpowiedzialność (podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12.09.2001r. Dz. U. Nr 101 poz. 1095). Uczestnicy spływu wyrażają pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora. Uczestnicy wyrażają pisemną zgodę na wykorzystanie przez organizatorów ich wizerunku na cele promocji oraz przekazywanie relacji do prasy i publikacji na stronach internetowych.

3. Zgłoszenia do spływu: Zgłoszenia należy dokonywać drogą elektroniczną za pomocą arkusza zgłoszeniowego oraz dokonując opłaty w wysokości 35 zł (cena promocyjna) od osoby. Opłatę startową dokonujemy przelewem na konto: 71 1020 3903 0000 1202 0118 9075 Zgłoszenie jest pełne, gdy zakończone jest dokonaniem opłaty uczestnika za udział w spływie. Po poprawnym dokonaniu zapisów i opłaceniu nazwisko uczestnika spływu pojawi się na liście uczestników, która zacznie się aktualizować na ok. tydzień przed planowanym spływem. Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do północy na dwa dni przed spływem, czyli do czwartku,
godziny 23:59.

 
Informacja dodatkowa - reklamowa.
Udostępniamy również kajaki na spływy kajakowe zorganizowanym grupom, które się do nas zgłoszą na uzgodniony termin. Dowozimy kajaki w miejsce zaproponowane przez grupę lub proponowane przez nas. Po spływie odbieramy kajaki w umówionym miejscu.


 
ZAPRASZAMY DO MIŁEGO i AKTYWNEGO SPĘDZENIA CZASU

www.aktywneskoki.pl

dodatkowe informajce pod nr tel. : 663-846-050   lub   607-620-645
© 2017-2022 | Aktywne Skoki
design byLogowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: