Aktywne Skoki

Do V etapu Grand Prix Skokow w Biegach przełajowych pozostało

WYNIKI III etapu

Wyniwk III etapu Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych.  Bieg główny na dystansie 4 km - Skoki 17 maja 2017r.
 
 
Miejsce Nr
startowy
Nazwisko Imię Miejscowość Klub  Rocznik Kategoria Czas Uwagi
1  4  TYLL  Mateusz  Kakulin   1999 M16 14:41  
2 31  CHRUŚCICKI  Jarosław   Murowana Goślina   1969 M40 15:33  
3 25  KONIECZNY  Kacper  Sławica    1997  M16    16:12   
4 16  SZNAJDER   Krzysztof  Skoki    1987  M20 16:24   
5 27  Stróżyk   Artur  Bartodzieje    1983 M30 16:45    
6 13  GOS  Piotr   Poznań  San Escodar Running Team   1976 M40 16:49   
7 3  KAZIMIERCZAK  Mariusz  Roszkowo       1986 M30 16:49   
21  PRZYBYSZ    Grzegorz  Popowo Kościelne    1982 M30  16:55   
23  ANDRZEJEWSKI  Bartosz  Murowana Goślina    1985 M30 17:15    
10  27  ROJTEK  Waldemar  Wągrowiec  Biegający Wągrowiec  1970 M40  17:38   
11 8  LUDZKOWSKI  Andrzej  Murowana Goślina   KB KATORŻNIK MG  1969 M40 17:45    
12 22  PIETRZAK  Roman  Rakownia     1963 M50  17:50   
13 35  Sierszchuła   Dominik  Skoki    1992 M20 19:02    
14 34  REIS  Bartosz  Wągrowiec    1986  M30 19:03    
15 32   GRYSKA  Natalia  Skoki    1988 K20  19:03  
16 33   ZENDLEWICZ  Marek  Skoki  HART Skoki  1956 M60 19:57    
17  18  BOROWCZYK  Katarzyna  Skoki  HART Skoki  1983 K30 19:58    
18 19  KULUS  Krzysztof  Skoki  HART Skoki  1975 M40 20:22   
19 15  CIBAIL  Beata  Rościnno  HART Skoki  1968  K40 20:30   
20 30  WIĄCEK  Wiesław  Skoki    1948 M60   20:38   
21 29  NOWAK   Irena  Skoki  UKS SKOCZEK Skoki  1966 M50  20:57   
22 10  LUDZKOWSKA  Klaudia  Murowana Goślina   KB KATORŻNIK MG  1999 K16  21:45   
23 12  BERENDT  Anna  Skoki  HART Skoki  1992 K20 23:31    
24 13  LISIECKA  Anna  Skoki  HART Skoki  1995 K20 24:04    
25 9  LUDZKOWSKA  Edyta   Murowana Goślina  KB KATORŻNIK MG  1968  K40 24:15   
26  1  JERZAK  Monika  Skoki   1988 K20 33:20  Nordic walking
27 2  ZALASZEWSKA  Paulina  Wągrowiec   1988 K20 33:21   Nordic walking
28 4  RANKE  Ziemowit  Skoki   1944 M70 38:10   Nordic walking
29 3  JASIŃSKA  Barbara  Skoki  HART Skoki 1958 K50 38:50  Nordic walking
30 2  KULUS   Maria  Skoki  HART Skoki  1980 K30 38:51 Nordic walking
                   
 
 
Kategoria J0 – Przedszkolaki – roczniki 20010 i młodsi - dystans - 150m

Miejsce Nr startowy  Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kategoria Czas Uwagi
 1  4  NOWACZKIEWICZ  Adam  Skoki    2010  J0  29:00  
 2   1  BOROWCZYK  Amelia  Skoki    2010  J0  33:78  
 3  2  MATUSZAK   Aleksandra  Kakulin    2011  J0  36:85   
 4  5  JESKE   Zuzanna  Skoki    2012  J0  40:11  
 5  8  KRÓLCZYK  Jakub  Skoki     2012  J0  41:45  
 6  3  MATUSZAK  Filip  Kakulin    2012  J0  42:14   
 7   7   KRÓLCZYK  Aleksandra  Skoki    2014  J0  56:12  
 

Kategoria J7 – klasy I – III Szkoły Podstawowej – roczniki 2007 – 2009 - dystans - 300m

 Miejsce  Nr startowy  Nazwisko  Imię  Miejscowość  Klub  Rocznik  Kategoria  Czas  Uwagi 
 1  3  TEOFILEWSKI  Tomasz  Skoki    2008   J7  1:11  
 2  7  NOWACZKIEWICZ  Urszula  Skoki    2007  J7  1:16  
 3  8  PRZYBYSZ  Alicja  Popowo Kościelne     2007  J7   1:19  
 4  5  ŁĄCZYŃSKA  Laura  Skoki    2008  J7  1:25  
 5  1  PRZYWARTY  Dobromir  Skoki     2008  J7   1:30  
 6  9  PRZYBYSZ  Aleksandra    Popowo Kościelne    2008  J7  1:31  
 7  4  MAGDA  Zofia  Skoki    2008  J7   1:35  
 8  6  NOWAK  Maja  Budziszewice    2009  J7  1:44  


Kategoria J10 – klasy IV - VI Szkoły Podstawowej – roczniki 2004 - 2006 - dystans - 500m

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kategoria Czas Uwagi
 1  1  GEHRKE   Kasper  Skoki    2004  J10  1:52  
 2  3  TEOFILEWSKA   Zofia  Skoki    2006  J10  1:56  
 3  5  WARDAK   Oliwia  Antoniewo    2006  J10  2:09  
 4  8  POL  Anna  Skoki     2006  J10  2:16  
 5  6  POLINOWSKA  Oliwia  Skoki    2005  J10  2:21  
 6  4   WOJTAŚ   Maria  Rościnno    2006  J10  3:12  
 7  7  ROJTEK  Alicja  Skoki    2006  J10  3:33  

 
Kategoria J13 – klasy I - III Gimnazjum – roczniki 2001 - 2003 - dystans - 1000m

 Miejsce  Nr startowy  Nazwisko  Imię  Miejscowość  Klub  Rocznik  Kategoria  Czas   Uwagi 
 1  1  INDA  Andrzej  Skoki       2001  J13  3:47  
 2  3  KOZBER  Przemysław  Skoki       2002  J13  4:01  
 3  2  SŁOMIŃSKI  Kamil  Skoki     2002  J13  4:06  
 4  4  GEHRKE  Monika  Skoki     2003  J13  5:27  
 
© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: