Aktywne Skoki

Do uroczystości kończącej Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych pozostało

WYNIKI III etapu 2018 r.

GRAND PRIX SKOKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
WYNIKI III etapu 16.05.2018r.

BIEG GŁÓWNYNA DYSTANSIE 4 km

M-SCE NR
START.
NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ ROCZNIK M-SCE W
KAT. KOBIET
 1  1  NOWAK  Łukasz  12:43.95  Skoki  1988  
 2  6   DREWS  Adrian  14:01.29  Popowo Kośc.  1992  
 3  5   TYLL  Mateusz  14:34.99  Kakulin  1999  
 4  11   KAZIMIERCZAK  Mariusz  15:39.45  Roszkowo  1986  
 5  20   DUDUŚ  Marek  16:07.89  Sława Wlkp.  1971  
 6  14   SIERSZCHUŁA  Dominik  17:13.73  Skoki  1992  
 7  17   STANIEWSKA  Agnieszka  17:22.63  Grzybowo  1988  1
 8  15   REIS  Bartosz  17:40.32  Wągrowiec  1986  
 9  21   KOZIELCZYK  Anna  17:40.99  Rościnno  1983  2
 10  22   NOWACZKIEWICZ  Marek  18:01.72  Skoki  1977  
 11  2   BOROWCZYK  Katarzyna  18:36.74  Skoki  1983  3
 12  9   WRZESIŃSKI  Grzegorz  19:32.20  Potrzanowo  1971  
 13  16   WOJEWODA  Marek  20:45.23  Skoki  1981  
 14  8   KOŚCIELNIAK  Maciej  20:48.20  Czerwonak  1997  
 15  13   KULUS  Krzysztof  21:13.16  Skoki  1975  
 16  4   KOŚCIELNIAK  Szymon  21:24.23  Czerwonak  1973  
 17  10   WIĄCEK  Wiesław  22:18.23  Skoki  1948  
 18  19   WIĘCKOWSKA  Paulina  22:25.53  Sława Wlkp.  1978  4
 19  18   BEZICA  Przemysław  22:27.39  Grzybowo  1980  
 20  25   MAJCHRZAK  Wanda  22:31.23  Murowana Goślina  1977  5
 21  7   KOŚCIELNIAK  Dagmara  22:36.17  Czerwonak  1977  6
 22  12   MIELCAREK  Daria  23:04.69  Pawłowo Skockie  1991  7
 23  3   HLOŻEK  Joanna  23:44.81  Skoki  1979  8
 24  24   KRUK  Monika  25:40.52  Skoki  1985  9
 25  23   DZIURKA  Małgorzata  25:41.22  Skoki  1981  10


NORDIC WALKING NA DYSTANSIE 4 km


M-SCE NR START. NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ ROCZNIK M-SCE W
KAT. KOBIET
 1  3   ORTYL  Tomasz  29:35.79   Popowo Kościelne  1989  
 2  1   PRZYBYSZ  Grzegorz  32:45.98  Popowo Kościelne  1982  
 3   2   PONIEWSKA  Zofia  32:46.58  Sława Wlkp.  1982  1
 4   6   CHOLEWIŃSKI  Wojciech  32:46.91  Murowana Goślina  1966  
 5   4   KAMIŃSKI  Tomasz  32:47.16   Skoki  1965  
 6   5   KAMIŃSKA  Wioletta  35:58.88  Skoki  1966  2



KATEGORIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Kat. J0 - rocznik 2007 i młodsi (dystans 150 m)

M-SCE NR START. NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ ROCZNIK M-SCE W
KAT. KOBIET
 1  6  SZAWUŁA  Oskar  30.01  Skoki  2011  
 2  5  SIÓDMIAK  Maciej  31,00  Lechlin  2011  
 3  4  KRÓLCZYK  Jakub  34.90  Skoki  2012  
 4  3  BOROWCZYK  Kornelia   46.90  Skoki  2013  1
 5  2  SZYMKOWIAK   Filip  47.80  Skoki  2013  
 6  1  KRUK  Leon  1:02.30  Skoki  2013  

Kat. J7 - rocznik 2008, 2009 i 2010 - kl. I - III (dystans 300 m)

M-SCE NR START. NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ ROCZNIK M-SCE W
KAT. KOBIET
 1  8  NADWORNY  Eryk  1:10.40  Skoki  2010  
 2  7  NOWACZKIEWICZ  Adam  1:13.00  Skoki  2010  
 3  2  SZYMKOWIAK  Jakub  1:16.42  Skoki  2010  
 4  3  PRZYWARTY  Dobromir  1:17.90  Skoki  2008  
 5  9  KOWALSKI  Wojciech  1:19.23  Mieścisko  2010  
 6  4  BOROWCZYK  Amelia  1:20.80  Skoki  2010  1
 7  10  WIĘCKOWSKA  Martyna  1:21,90  Skoki  2009  2
 8  11  BEJMA  Miłosz  1:22.70  Skoki  2009  
 9  16  ZIELIŃSKI  Olivier  1:24.10  Skoki  2009  
 10  12  SOBCZAK  Mikołaj  1:29.10  Potrzanowo  2010  
 11  5  PRZYBYSZ  Aleksandra  1:36.70  Popowo Kościelne  2008  3
 12  1  KRUK  Oliwia  1:37.00  Skoki  2009  4
 13  6 PRZYBYSZ  Weronika  1:39.90 Popowo Kościelne  2010  5
 14  13 CZEPEK  Mikołaj  1:40.60 Skoki  2010  
 15  15 WALCZAK  Daniel  1:49.00 Skoki  2010  
 16  14 Hlożek  Aleksandra   2:50.00 Skoki  2008  6



Kat. J10 - rocznik 2005 i 2007 - kl. IV - VI (dystans 500 m)

M-SCE NR START. NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ ROCZNIK M-SCE W
KAT. KOBIET
 1  1  PRZYBYSZ  Alicja  2:07.24  Popowo Kościelne  2007  1
 2  4  KOWALSKI  Maciej   2:24.38  Mieścisko  2008  
 3  2  NOWACZKIEWICZ  Ula  2:30.99  Skoki  2007  2
 4  3  WRZESIŃSKI  Juliusz  2:38.07  Potrzanowo  2007  
 5  5  ROJTEK  Alicja  3:13.33  Skoki  2006  


© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: