Aktywne Skoki

Do startu IV etapu III edycji Grand Prix Skoków w biegach przełajowych 2019 zostało:

WYNIKI III etapu 2019 r.

GRAND PRIX SKOKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2019 r.

WYNIKI III etapu - 18.09.2019 r.

BIEG GŁÓWNY NA DYSTANSIE 4 km

 M-sce   NR START.   NAZWISKO   IMIĘ   CZAS   MIEJSCOWOŚĆ   ROCZNIK 
1  9  TYLL  Mateusz   13:54,69   Kakulin   1999 
 14  SZNAJDER  Krzysztof   15:09:67  Skoki  1987
 16  CHRUŚCICKI  Jarosław  15:39,68   Murowana Goślina   1969
 1  DUDUŚ  Marek  16:31,86  Sława  1971 
 15  KRUK  Łukasz  16:53,00   Skoki  1982
 6  JANKOWSKI  Piotr   17:08,55   Wągrowiec  1986
 10  LACH  Marcin  17:19,56  Wojnówko  1994
 4  KORNATKO  Bartosz   17:39,50   Czapury  1987
 19  NOWACZKIEWICZ   Marek   18:22,44   Skoki  1977
10   13  WRZESIŃSKI  Grzegorz   19:11,54   Potrzanowo  1971
11   11  SIERZCHUŁA  Daniel  19:41,69  Rogoźno  1994
12   8  SIERZCHUŁA  Dominik   19:42,48  Skoki  1992
13   3  BŁASZCZYK  Mikołaj   20:07,48   Skoki  1981 
14   5  NOWAK  Irena   21:52,35   Skoki  1966
15   12  BIAŁAS  Jerzy   22:43,76   Rogoźno  1963
16   7  KULAS  Krzysztof  22:46,63   Skoki  1975 
17   2  WIĘCKOWSKA  Paulina   24:41,39   Sława  1978
18   18  KAMIŃSKA  Sara   25:19,26   Skoki  1996
19  17  KAMIŃSKI  Tomasz  25:19,92   Skoki  1965

NORDIC WALKING NA DYSTANSIE 4 km

 M-SCE   NR START.   NAZWISKO   IMIĘ   CZAS   MIEJSCOWOŚĆ   ROCZNIK 
1  34  PRZYBYSZ  Grzegorz   31:20,23  Popowo Kościelne   1982 
 33  JERZAK   Damian   31:20,74   Skoki  1986
 32  KOWALEWSKA   Arleta   34:30,59   Murowana Goślina   1970
 31  BŁAŻEJEWSKI   Mikołaj   34:31,09   Wągrowiec  1955
 35  KAMIŃSKA   Wioleta   34:31,66   Skoki  1966


KATEGORIE DZIECI I MŁODZIEŻY

Kat. J0 - rocznik 2012 i młodsi (Przedszkolaki) - dystans ok. 150 m.

 M-SCE   NR START.   NAZWISKO    IMIĘ   CZAS   MIEJSCOWOŚĆ   ROCZNIK 
 1  2 SZYMKOWIAK  Filip   43,00   Skoki   2013
 2  1  GRUSZKA  Kacper   44,39  Popowo Kościelne   2013
 3  3  SZYMKOWIAK   Adam  59,42  Skoki  2015


Kat. J7 - rocznik 2011, 2010, 2009 (klasa I, II. III) - dystans 300 m

 M-SCE   NR START.   NAZWISKO   IMIĘ   CZAS   MIEJSCOWOŚĆ   ROCZNIK 
1  5  NOWACZKIEWICZ   Adam  1:05,70  Skoki  2010
2  2  SZYMKOWIAK   Jakub  1:11,68  Skoki  2010
 1  GRUSZKA   Karol  1:14,53   Popowo Kościelne   2009 
 4  TORCHALSKI   Wiktor  1:17,85  Janowiec Wlkp  2011 
 3  PRZYBYSZ   Weronika   1:28,30   Popowo Kościelne   2010 


Kat. J10 - rocznik 2008, 2007, 2006 (klasa IV, V. VI) - dystans 500 m

 M-SCE  NR START.   NAZWISKO   IMIĘ   CZAS   MIEJSCOWOŚĆ   ROCZNIK 
1  1  PRZYBYSZ  Alicja  2:10,79   Popowo Kościelne  2007
2  2  PRZYBYSZ   Aleksandra   3:07,24  Popowo Kościelne  2008





© 2017-2019 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: