Aktywne Skoki

Do V etapu Grand Prix Skokow w Biegach przełajowych pozostało

WYNIKI II etapu

Wynik I etapu Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych.  Bieg główny na dystansie 4 km - Skoki 19 kwietnia 2017r.

Miejsce   Nr   Nazwisko  Imię   Miejscowość   Klub  Rocznik  Kategoria  Czas    Uwagi 
 21   TYLL   Mateusz   Kakulin      1999    M16   14:43  
 11   KONIECZNY   Kacper   Sławica      1997   M16   15:34   
 6   SZNAJDER   Krzysztof   Skoki       1987   M20   15:46  
 27   CHRUŚCICKI  Jarosław   Murowana Goślina      1969    M40   15:56  
 25   STRÓŻYK   Artur   Wągrowiec      1983   M30   16:52   
 22   PRZYBYSZ   Grzegorz   Popowo Kościelne      1982    M30   17:00  
 28   TEOFILEWSKI   Piotr   Skoki      1999   M16   17:14  
 3   LUDZKOWSKI   Andrzej   Murowana Goślina   KB KATORŻNIK MG   1969    M40   17:20  
 26   ANDRZEJEWSKI   Bartosz   Murowana Goślina      1985    M30   17:26  
10   20   GOS  Piotr   Poznań       1976    M40   17:30  
11   13   PIETRZAK   Roman   Rakownia       1963   M50   17:54  
12  17    BOROWCZYK   Katarzyna   Skoki   HART SKOKI   1983   K30    19:54  
13  29   NOWAK   Irena   Skoki   UKS SKOCZEK Skoki   1966   M50   20:13   
14   24   WIĄCEK   Wiesław   Skoki       1948   M60  20:42  
15   15   KULUS   Krzysztof   Skoki   HART Skoki   1975   M40   20:56  
16    23   ZENDLEWICZ   Marek   Skoki   HART Skoki   1956   M60   21:11  
17   2   KOŚCIELNIAK    Maciej   Czerwonak   Czerwonak Biega   1997   M16   21:24  
18   5   LUDZKOWSKA   Klaudia   Murowana Goślina   KB KATORŻNIK MG   1999   K16    21:40  
19   9   BERENDT   Anna   Skoki   HART Skoki   1992    K20   22:33  
20   4   LUDZKOWSKA   Edyta   Murowana Goślina   KB KATORŻNIK MG   1968   K40    23:15  
21   14   HLOŻEK   Anna   Skoki      1979   K30   26:23   
22   7  ZADROGA   Jakub   Wągrowiec      1994    M20   26:46  
23   10   BERENDT   Elżbieta  Skoki    HART Skoki   1964    K50  29:30  
24   1   JERZAK   Monika   Skoki      1988   K20   36:04   Nordic walking
25   3   KULUS   Maria   Skoki   HART SKOKI   1980   K30   37:26   Nordic walking
26   2   JASIŃSKA   Barbara   Skoki      1958   K60   37:27   Nordic walking
 


Kategoria J0 – Przedszkolaki – roczniki 20010 i młodsim- dystans - 150m

Miejsce   Nr startowy   Nazwisko   Imię   Miejscowość   Klub  Rocznik   Kategoria   Czas    Uwagi 
 1   BOROWCZYK   Amelia   Skoki      2010   J0  32:70   
 9   PRZYBYSZ   Weronika   Popowo Kościelne      2010   J0   35:78   
 5   MATUSZAK   Aleksandra   Kakulin      2011    J0  36:85  
4  8   WITKOWSKA   Marta   Skoki      2010    J0  40:11  
 3   KRÓLCZYK   Jakub   Skoki      2012   J0  41:04   
 7   JESKE   Zuzanna   Skoki      2012    J0  42:23    
 6   MATUSZAK   Filip   Kakulin      2012    J0  43:14   
 4   KRÓLCZYK   Aleksandra   Skoki      2014   J0  51:34   
 2   BOROWCZYK   Kornelia   Skoki      2013   J0  55:57   



Kategoria J7 – klasy I – III Szkoły Podstawowej – roczniki 2007 – 2009 -mdystans - 300m

Miejsce   Nr startowy  Nazwisko  Imię   Miejscowość  Klub     Rocznik  Kategoria    Czas   Uwagi 
1   6   PRZYBYSZ    Alicja   Popowo Kościelne      2007   J7   1:22  
 5   JESKE   Amelia      Skoki    2008  J7   1:26  
 1   MAGDA   Zofia    Skoki     2008   J7   1:30  
 2   KORCZAK   Marianna     Skoki    2008   J7   1:31  
 7   PRZYBYSZ   Aleksandra   Popowo Kościelne     2008   J7   1:34  
 3   PRZYWARTY    Dobromir   Skoki      2008   J7   1:35  
 4   HLOŻEK    Aleksandra   Skoki      2008   J7   2:02  
 


Kategoria J10 – klasy IV - VI Szkoły Podstawowej – roczniki 2004 - 2006 - dystans - 500m

Miejsce   Nr startowy  Nazwisko   Imię   Miejscowość  Klub  Rocznik  Kategoria     Czas   Uwagi  
 4   GEHRKE   Kasper   Skoki      2004   J10   2:03   
 1   POL   Anna   Skoki      2006   J1O   2:09   
 2   DEMINIAK   Weronika   Skoki      2006   J10   2:45   
 3   ROJTEK   Alicja   Skoki      2006   J10   3:38  
© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: