Aktywne Skoki

Do V etapu Grand Prix Skokow w Biegach przełajowych pozostało

WYNIKI II etapu 2018

GRAND PRIX SKOKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
WYNIKI II etapu 11.04.2018r.
 
BIEG GŁÓWNY NA DYSTANSIE 4 km

 M-SCE   NR START.   NAZWISKO  IMIĘ  CZAS  MIEJSCOWOŚĆ  ROCZNIK 
1 6  NOWAK  Łukasz  12:55  Skoki 1988 
2 12  TYLL   Mateusz  14:05  Kakulin 1999 
3 11  DREWS  Adrian   14:08  Popowo Kościelne 1992 
4 15  KAŹMIERCZAK  Mariusz  15:08  Roszkowo 1986 
5 8  SZNAJDER   Krzysztof  15:21  Skoki 1987 
6 27  SUDOŁ   Oktawiusz  15:32  Wągrowiec 1985 
7 20  DUDUŚ   Marek  15:41  Sława Wlkp. 1971
8 26  CHRUŚCICKI  Jarosław  15:52  Murowana Gośl. 1969
9 21  JERZAK   Damian  16:10  Skoki 1986
10 4  NOWACZKIEWICZ   Marek  17:08  Skoki 1977
11 13  SIERZCHUŁA   Dominik  17:34  Skoki 1992
12 17  BELKA   Przemysław  17:41  Grzybowo 1980 
13 28  KOZIELCZYK  Anna 17:57  Rościnno 1983
14 9  LAHMANN   Monika 18:12   Skoki 1994
15 24  BOROWCZYK   Katarzyna  18:51   Skoki 1983
16 25  WOJEWODA   Marek  19:27   Skoki 1981
17 5  WRZESIŃSKI   Grzegorz  20:   Potrzanowo 1971
18 16  JASIŃSKI   Mirosław  21:18   Skoki 1965 
19 18  STANIEWSKA   Agnieszka  21;48   Grzybowo 1988 
20 2  WITCZAK  Izabela  21:59   Skoki 1989
21 3  MIELCAREK   Daria  22:37   Pawłowo Skockie 1991
22 1  HLOŻEK   Joanna  23:49   Skoki 1979
23 29  MAJCHRZAK   Wanda  23:53   Murowana Gośl. 1977
24 19  WIĘCKOWSKA   Paulina  24:10   Sława Wlkp. 1978
25 14  KUBIATOWICZ   Kinga  24:30   Potrzanowo 1980 
26 22  KRUK   Monika  24:30   Skoki 1985
27 23 DZIURKA   Małgorzata  24:47   Skoki  1981
28 10 LEHMANN   Katarzyna  32:47   Skoki   1968
29 7 MAZUREK   Damian  32:53  Poznań   1979


NORDIC WALKING NA DYSTANSIE 4 km

 M-SCE  NR START.  NAZWISKO  IMIĘ  CZAS   MIEJSCOWOŚĆ  ROCZNIK 
1 4  ORTYL  Tomasz 30:12  Popowo Kościelne 1989
2 3  PONIEWSKA  Zofia 31:44  Sława Wlkp 1982
3 1  KAMIŃSKI  Tomasz 32:23  Skoki 1965
4 2  KAMIŃSKA  Wioletta 33:43  Skoki 1966
 
 
 
KATEGORIA DZIECI I MŁODZIEŻY
 
Kat. J0 - rocznik 2007 i młodsi (dystans 150 m)

M-SCE NR START. NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ ROCZNIK
 1  4  CZARNECKI   Aleksander   0:30   Rościnno  2011
 2  1  SZAWUŁA  Oskar   0:34   Skoki  2011 
 3  2  SIÓDMIAK  Maciej   0:35   Lechlin   2011
 4  3  ŁĄCZYŃSKI  Andrzej  0:36  Budziszewice  2011
 5  6  MAKOWSKI   Cyprian  0:38  Skoki   2011
 6  5  TALARCZYK   Meremi   0:42  Skoki   2011
 7  7  KRUK   Leon  0:59  Skoki   2013
 
 
 
Kat. J7 - rocznik 2008 - 2010 – kl. I – III (dystans 300 m)
 M-SCE   NR START.   NAZWISKO   IMIĘ   CZAS   MIEJSCOWOŚĆ   ROCZNIK 
1  12  NOWACZKIEWICZ  Adam  1:15  Skoki 2010
2  2  KOWALSKI  Wojciech  1:20  Mieścisko 2010
3  4  MILIBRANDT  Mateusz  1:25  Skoki 2010
4  9  PRZYWARTY  Dobromir  1:26  Skoki  2008
5  6  PIOTROWSKI  Kamil  1:27  Skoki  2009 
6  1  STERNAL  Hubert  1:27  Skoki 2010 
7 3  SOBCZAK  Mikołaj  1:28   Potrzanowo 2010
8 13  BOROWCZYK  Amelia  1:29   Skoki 2010
9  16  WIĘCKOWSKA  Martyna  1:31  Skoki  2009
10  5  ZIELIŃSKI  Oliwier  1:31  Skoki  2009
11  14  PRZYBYSZ  Aleksandra  1:35  Popowo Kościelne 2008
12  10  DZIURKA  Natalia   1:37  Skoki 2010
13  15  PRZYBYSZ  Weronika  1:42  POPOWO Kośc 2010
14  11  DZIURKA  Paulina  1:54  Skoki 2008
15  8  KRUK  Oliwia  2:11  Skoki 2009
16  7  DANKOWSKI  Gabryś  2:41  Pawłowo Skoockie 2010
17  17  HLOŻEK  Aleksandra  2:46  Skoki 2008
 
 
Kat. J10 - roczniki 2005 - 2007 – kl. IV – VI(dystans 500 m)
 
M-SCE NR START. NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ ROCZNIK
 1  5  PRZYBYSZ  Alicja   2:17  Popowo Kościelne  2007
 2  1  KOWALSKI  Maciej   2:18  Mieścisko  2008
 3  4  NOWACZKIEWICZ  Urszula  2:21  Skoki  2007
 4  2  WRZESIŃSKI  Juliusz  2:23  Potrzanowo  2007
 5  3  PIOTROWSKI   Oskar  2:33  Skoki  2007
 6  6  ROJTEK   Alicja  3:30  Skoki  2006
 
 
 
© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: