Aktywne Skoki

Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych 2019 zakończone. Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział i

WYNIKI II etapu 2019 r.

GRAND PRIX SKOKÓW W BIEGAH PRZEŁAJOWYCH 2019 r.

WYNIKI II etapu - 15.06.2019 r.

BIEG GŁÓWNY NA DYSTANSIE 4 km

 M-SCE   NR START.   NAZWISKO   IMIĘ   CZAS  MIEJSCOWOŚĆ   ROCZNIK 
 1.  13  TYLL  Mateusz   14:47   Kakulin 1999
 2.  14  DREWS  Adrian  15:16  Popowo Kość. 1992
 3.  4  CHRUŚCICKI   Jarosław  15:56  Murowana Goślina  1969
 4.  1  ŚRUBKA  Patryk  16:27  Bydgoszcz 1987
 5.  8  JANKOWSKI  Piotr  17:12  Wągrowiec 1986 
 6.  11  NOWACZKIEWICZ   Marek  18:52  Skoki 1977 
 7.  10  KORNATKA  Bartosz  19:42  Czapory 1987 
 8.  3  WRZESIŃSKI  Grzegorz  19:48  Potrzanowo 1971 
 9.  2  BOROWCZYK  Katarzyna   19:50  Skoki 1983
 10.  15  WOJEWODA  Marek  21:38  Skoki 1981
 11.  7  ZDENEK  Stupka  22:24  Hartmanice 1996 
 12.  9  BŁASZCZYK  Mikołaj  22:53  Skoki 1981
 13. 12  KULUS  Krzysztof   23:22  Skoki 1975
 14.  5  KAMIŃSKI  Tomasz  23:50  Skoki 1965 
 15.  6  KAMIŃSKA  Sara  28:22  Skoki 1996 


NORDIC WALKING NA DYSTANSIE 4 km

 M-SCE   NR. STAR.   NAZWISKO   IMIĘ   CZAS   MIEJSCOWOŚĆ   ROCZNIK 
 1. 49  JERZAK  Damian   27:06  Skoki  1986
 2. 41  PRZYBYSZ   Grzegorz   27:18   Popowo Kościelne  1982 
 3. 43  CHOLEWIŃSKI   Wojciech   28:09   Wojnowo  1966 
 4. 45  BŁAŻEJEWSKI   Mikołaj   29:53   Wągrowiec  1955 
 5. 48  KOWALEWSKA   Arleta   29:54   Murowana Goślina   1970
 6. 44  KAMIŃSKA   Wioleta   32:03   Skoki  1966 
 7. 42  CHOLEWIŃSKA   Longina   32:43   Wojnowo  1996 
 8. 46  STEFANIAK   Karolina  34:27   Skoki  1977
 9. 47  KOBERSTEIN  Wioletta   34:58   Białężyn  1984


KATEGORIE DZIECI I MLODZIEŻY

Kat. J0 - rocznik 2012 i młodsi
(Przedszkolaki) - dystans 150 m

 M-SCE  NR. START.   NAZWISKO   IMIĘ   CZAS   MIEJSCOWOŚĆ   ROCZNIK 
 1.  2  SZYMKOWIAK   Filip  39:01  Skoki  2013
 2.  4  BOROWCZYK  Kornelia     Skoki  2013
 3.  1  GRUSZKA  Kacper    Popowo Kościelne   2013
 4.  3  SZYMKOWIAK  Adam    Skoki  2015


Kat. J7 - rocznik 2011, 2010, 2009 (klasa I, II, III) - dystans 300 m

 M-SCE   NR START.   NAZWISKO   IMIĘ   CZAS   MIEJSCOWOŚĆ   ROCZNIK 
 1.  3  SZYMKOWIAK   Jakub  1:11  Skoki  2010
 2.  1  TORCHALSKI   Wiktor   1:22  Janowiec Wlkp.  2011
 3.  2  GRUSZKA  Karol  1:29  Popowo Kościelne   2009
 4.  4  PRZYBYSZ  Weronika   1:35  Popowo Kościelne  2010



Kat. J10 - rocznik 2008, 2007, 2006
(klasa IV, V, VI) - dystans 500 m

 M-SCE   NR START.   NAZWISKO   IMIĘ   CZAS   MIEJSCOWOŚĆ   ROCZNIK 
 1.  1  PRZYBYSZ  Alicja    Popowo Kościelne   2007
 2.  3  WRZESIŃSKI   Juliusz    Potrzanowo  2007
 3.  2  PRZYBYSZ  Aleksandra     Popowo Kościelne   2008

© 2017-2019 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: