Aktywne Skoki

Spływ kajakowy, rzeką Wełna z Rogoźna do Jaracza

WYNIKI IV etapu

WYNIKI IV etapu Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych.

Bieg główny na dystansie 4 km - Skoki 20 wrzesień 2017r.

Miejsce

Nr

Startowy

Nazwisko

Imię

Miejscowość
Klub
Rocznik

Kategoria

Czas

Uwagi

1.       

3

Nowak

Łukasz

Skoki
 
1988

 

13:42

 

2.       

2

Tyll

Mateusz

Kakulin

 

1999

 

14:11

 

3.       

10

Sznajder

Krzysztof

Skoki

 

1987

 

15:52

 

4.       

14

Chruścicki

Jarosław

Murowana Gośl.

 

1969

 

16:12

 

5.       

19

Stróżyk

Artur

Wągrowiec

 

1983

 

16:24

 

6.       

1

Przybysz

Grzegorz

Popowo Koś.

 

1982

 

16:27

 

7.       

6

Andrzejewski

Bartosz

Murowana Gośl.

 

1985

 

16:36

 

8.       

15

Kazimierczak

Mariusz

Skoki

 

1986

 

17:05

 

9.       

20

Gos

Piotr

Poznań

 

1976

 

17:15

 

10.   

5

Pietrzak

Roman

Rakownia

 

1963

 

17:22

 

11.   

12

Raciński

Jarosław

Skoki

 

1979

 

17:29

 

12.   

11

Rojtek

Waldemar

Wągrowiec

 

1970

 

17:38

 

13.   

16

Reis

Bartosz

Wągrowiec

 

1986

 

18:04

 

14.   

17

Sierzchuła

Dominik

Skoki

 

1992

 

18:04

 

15.   

18

Gryska

Natalia

Skoki

 

1988

 

18:49

 

16.   

4

Borowczyk

Katarzyna

Skoki

 

1983

 

19:00

 

17.   

9

Kulus

Krzysztof

Skoki

 

1975

 

20:02

 

18.   

7

Więcek

Wiesław

Skoki

 

1948

 

20:49

 

19.   

13

Kościeliak

Maciej

Czerwonak

 

1997

 

23:13

 

20.   

8

Hlożek

Joanna

Skoki

 

1979

 

24:59

 

21.   

4

Jeżak

Monika

Skoki

 

1988

 

34:08

Nordic walking

22.   

1

Ranke

Ziemowit

Skoki

 

1944

 

37:14

Nordic walking

23.   

2

Jasińska

Barbara

Skoki

 

1958

 

37:29

Nordic walking

24.   

3

Kulus

Maria

Skoki

 

1980

 

41:50

Nordic walking

PK

 

Nowak

Mateusz

Skoki

 

1996

 

13:24

Bez zgłoszenia

 

  
Kategoria J0 – Przedszkolaki – roczniki 2010 i młodsi - dystans - 150m

Miejsce

Nr

Startowy

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Klub

Rocznik

Kategoria

Czas

Uwagi

1.       

15

Nadworny

Eryk

Skoki

 

2010

 

0:30,5

 

2.       

3

Kowalski

Wojciech

Mieścisko

 

2010

 

0:34,28

 

3.       

17

Stenal

Hubert

Skoki

 

2010

 

0:39,55

 

4.       

19

Nowaczkiewicz

Adam

Skoki

 

2010

 

 

 

5.       

18

Sobczak

Mikołaj

Potrzanowo

 

2010

 

 

 

6.       

24

Druciarek

Jakub

Skoki

 

2009

 

 

 

7.       

4

Borowczyk

Amelia

Skoki

 

2010

 

 

 

8.       

20

Czarnecki

Aleksander

Rościnno

 

2011

 

 

 

9.       

22

Sękowski

Tomasz

Skoki

 

2010

 

 

 

10.   

5

Milibrand

Mateusz

Skoki

 

2010

 

 

 

11.   

9

Pawiak

Ksanier

Skoki

 

2011

 

 

 

12.   

8

Migasiewicz

Miłosz

Skoki

 

2011

 

 

 

13.   

23

Jarzembowski

Filip

Skoki

 

2010

 

 

 

14.   

21

Łączyński

Andrzej

Budziszewice

 

2011

 

 

 

15.   

13

Czepek

Mikołaj

Skoki

 

2010

 

 

 

16.   

11

Siódmiak

Maciej

Lechlin

 

2011

 

 

 

17.   

10

Lupa

Wojciech

Skoki

 

2011

 

 

 

18.   

2

Szawuła

Oskar

Skoki

 

2011

 

 

 

19.   

6

Korzak

Witold

Miączynek

 

2011

 

 

 

20.   

26

Królczyk

Jakub

Skoki

 

2012

 

 

 

21.   

1

Wróbel

Stanisław

Skoki

 

2011

 

 

 

22.   

16

Walzak

Daniel

Skoki

 

2010

 

 

 

23.   

25

Królczyk

Aleksandra

Skoki

 

2014

 

 

 

24.   

12

Bejma

Kacper

Skoki

 

2013

 

 

 

25.   

14

Kawczyński

Antoni

Skoki

 

2013

 

 

 

 

 

 

 
Kategoria J7 – klasy I – III Szkoły Podstawowej – roczniki 2007 – 2009 - dystans - 300m

Miejsce

Nr

Startowy

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Klub

Rocznik

Kategoria

Czas

Uwagi

1.       

1

Teofilewski

Tomasz

Skoki

 

2008

J7

0:58,7

 

2.       

2

Przybysz

Alicja

Popowo Kościelne

 

2007

J7

1:09,9

 

3.       

5

Kmiecik

Antoni

 

 

2008

J7

1:12,34

 

4.       

9

Kowalski

Maciej

Mieścisko

 

2008

J7

1:17,92

 

5.       

6

Nowaczkiewicz

Urszula

Skoki

 

2007

J7

1:19,45

 

6.       

8

Przywarty

Dobromir

Skoki

 

2008

J7

1:20,76

 

7.       

4

Piotrowski

Oskar

Skoki

 

2007

J7

1:23,90

 

8.       

3

Bejma

Miłosz

Skoki

 

2009

J7

1:26,70

 

9.       

10

Przybysz

Aleksandra

Popowo Kościelne

 

2008

J7

1:28,83

 

10.   

7

Hlożek

Ola

Skoki

 

2008

J7

2:04,83

 

 

Kategoria J10 – klasy IV - VI Szkoły Podstawowej – roczniki 2004 - 2006 - dystans - 500m

Miejsce

Nr

Startowy

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Klub

Rocznik

Kategoria

Czas

Uwagi

1.       

1

Teofilewska

Zofia

Skoki

 

2005

 

1:31

 

2.       

3

Pol

Anna

Skoki

 

2006

 

1:53

 

3.       

2

Rojtek

Alicja

Skoki

 

2006

 

2:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria J13 – klasy I - III Gimnazjum – roczniki 2001 - 2003 - dystans - 1000m

Miejsce

Nr

Startowy

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Klub

Rocznik

Kategoria

Czas

Uwagi

1.       

1

Kozber

Przemysław

Skoki

 

2002
1:25
 
500m
© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: