Aktywne Skoki

Do VII etapu Grand Prix Skokow w Biegach przełajowych pozostało

WYNIKI IV etapu 2018r.

GRAND PRIX SKOKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
WYNIKI IV ETAPU ROZGRYWANEGO W RAMACH "DNIA SKOKÓW" - 16.06.2018r.

BIEG GŁÓWNY NA DYSTANSIE 8 km

 M-sce   Nr
 start. 
 Nazwisko   Imię   Czas   Miejscowość   Rocznik   M-sce 
w kat.
1 15  Nowak  Łukasz   27:17.77   Skoki  1988 M - I
2 6  Drews  Adrian  30:13.64  Popowo Kościelne   1992 M - II
3 14  Sznajder  Krzysztof   32:23.88  Skoki  1987 M - III
4 19 Sudoł  Oktawiusz   32:41.52  Wągrowiec  1985  
5 16  Chruścicki  Jarosław 32:42.20  Murowana Goślina   1969  
6 13  Duduś  Marek 33:42.30  Sława Wlkp.  1971  
7 7  Kazimierczak   Mariusz  34:46.60  Roszkowo  1986  
8 12  Lach  Marcin  36:21.04  Rogoźno  1994  
9 18  Belka  Przemysław   36:59.79  Grzybowo  1980  
10 9  Reis  Bartosz  37:29.73  Wągrowiec  1986  
11 20  Kozielczyk  Anna  38:29.73  Skoki  1983 K - 1
12 10  Sierszchuła  Dominik  39:34.79  Skoki  1992  
13 11  Sierszchuła  Daniel  41:21.89  Rogoźno  1994  
14 2  Wrzesiński  Grzegorz  41:42.88  Potrzanowo  1971  
15 4  Mielcarek  Sebastian  41:50.56  Pawłowo Skockie  1988  
16 1  Ślęzak  Wiesław  42:34.52  Wągrowiec  1977  
17 21  Wojewoda  Marek  45:15.02  Skoki    
18 8  Majchrzak  Wanda  45:39. 42  Murowana Goślina  1977 K - 2
19 3  Salita  Lech  45:39.90  Gniezno  1960  
20 17  Staniewska  Agnieszka  49:04.19  Grzybowo  1988 K - 3
21 5  Mielcarek  Daria  50:13.53  Pawłowo Skockie  1991  

BIEG NA DYSTANSIE 4 km

 M-sce   Nr
 start. 
 Nazwisko   Imię  Czas   Miejscowość   Rocznik   M-sce
w kat.
1 2  Szulc  Robert   16:48.69  Wągrowiec  1987  M - I
2 5  Ludzkowski  Andrzej   18:18.75  Murowana Goślina   1969  M - II
3 10  Borowczyk  Katarzyna   19:47.42  Skoki  1983  K - 1
4 11  Borowczyk  Sebastian  20:58.66  Skoki  1984  M - III
5 7  Woźny  Daniel  21:53.86  Skoki  1985  
6 6  Ludzkowska  Klaudia  21:25.63  Murowana Goślina  1999  K - 2
7 4  Kulas  Krzysztof  21:39.75  Skoki  1975  
8 8  Miklas  Izabela  22:07.55  Poznań  1988  K - 3
9 9  Kubiatowicz  Kinga  22:59.14  Potrzanowo  1980  
10 3  Szymkowiak  Beata  26:53.88  Skoki  1983  
11 1  Kruki  Monika  26:54.77  Skoki  1985  

NORDIC WALKING NA DYSTANSIE 4 km

 M-sce   Nr
 start. 
 Nazwisko   Imię  Czas   Miejscowość   Rocznik   M-sce
 w kat. 
1 1  Przybysz  Grzegorz   29:29.44   Popowo Kościelne   1982  M - I
2 4  Poniewska  Zofia  30:53.06  Sława Wlkp.  1982  K - 1
3 5  Cholewiński  Wojciech  30:53.56  Murowana Goślina   1966  M - II
4 8  Poniewski  Paweł  30:54.32  Sława Wlkp.    M - III
5 7  Kamiński  Tomasz  31:36.92  Skoki  1965  
6 6  Kamińska  Wioletta  33:00.98  Skoki  1966  K - 2
7 3  Guzik  Barbara  36:48.82  Murowana Goślina  1956  K - 3
8 2  Guzik  Paweł  36:51.92  Murowana Goślina  1956  

KATEGORIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Kategoria J0 - rocznik 2011 i młodsi - Przedszkole (dystans 150 m)

 M-sce   Nr
 start. 
 Nazwisk   Imię   Czas   Miejscowość   Rocznik   M-sce
 w kat.
1 2  Bejm  Kacper     Skoki  2013  M - I
2 3  Torchalski  Wiktor    Janowiec Wlkp.  2011  M - II
3 6  Królczyk   Aleksandra     Skoki  2014  K - 1
4 7  Królczyk   Jakub     Skoki  2012  K - 2
5 4  Borowczyk  Kornelia    Skoki  2013  K - 3
6 5  Szymkowiak  Filip    Skoki  2013  M- III
7 1  Kruk  Leon    Skoki  2013  

Kategoria J7 - rocznik 2008 - 2010 - klasy I - III (dystans 300 m)


 M-sce   Nr
 start. 
 Nazwisko   Imię   Czas   Miejscowość   Rocznik   M-sce
w kat.
1 6  Nadworny  Eryk    Skoki  2010  M - I
2 10  Nowaczkiewicz   Adam    Skoki  2010  M - II
3 1  Kowalski  Wojciech    Mieścisko  2010  M - III
4 5  Milibrand  Mateusz    Skoki   2010  
5 9  Szymkowiak  Jakub    Skoki  2010  
6 7  Przywarty  Dobromir    Skoki  2008  
7 8  Borowczyk  Amelia    Skoki  2010  K - 1
8 4  Przybysz  Aleksandra     Popowo Kościelne  2008  K - 2
9 2  Kruk  Oliwia    Skoki  2009  K - 3
10 3 Przybysz  Weronika     Popowo Kościelne   2010  

Kategoria J10 - rocznik 2005 - 2007 - klasy IV - VI (dystans 500 m)


 M-sce   Nr 
 start. 
 Nazwisko   Imię   Czas   Miejscowość   Rocznik   M-sce
 w kat. 
1 2  Przybysz  Alicja    Popowo Kościelne   2007  K - 1
2 1  Kowalski   Maciej    Mieścisko  2008   M - I
3 4  Wrzesiński  Juliusz     Potrzanowo  2007  M - II
© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: