Aktywne Skoki

Do zakończenia Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych 2019 w Bibliotece Gminnej pozostało:

WYNIKI IV ETAPU 2019 r.

GRAND PRIX SKOKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2019 r.

WYNIKI IV etapu - 16.11.2019 r.

BIEG GŁÓWNY NA DYSTANSIE 4 km

 M-sce   Nr start.   Nazwisko   Imię   Czas   Miejscowość   Rocznik 
1 6  SZNAJDER   Krzysztof  23:38,23  Skoki  1987
2 12   CHRUŚCICKI   Jaroslaw  24:09,22  Murowana Gośl.   1969
3  LACH   Marcin  25:18,89  Wojnówko  1994
4  JANKOWSKI   Piotr  25:27,00  Wągrowiec  1986
5  DUDUŚ   Marek  26:08,82  Sława  1971
6  KRUK   Łukasz  26:37,65  Skoki  1982
7 10   SIERSZCHUŁA   Dominik  27:23,65  Skoki  1992
8  NOWACZKIEWICZ   Marek  28:58,67  Skoki  1977
9 16   WRZESIŃSKI   Grzegorz  29:52,40  Potrzanowo  1971
10  BOROWCZYK  Katarzyna   30:21,87  Skoki  1983
11 3  BIAŁAS  Jerzy  31:26,67  Rogoźno  1963
12 13   NOWAK  Irena  34:38,45  Skoki  1966
13 11  BŁASZCZYK  Mikołaj  35:12,62  Skoki  1981
14 15  KAMIŃSKI  Tomasz  36:23,15  Skoki  1965
15 14  KULAS  Krzysztof   38:38,33  Skoki  1975
16 7  WIĘCKOWSKA  Paulina  39:02,21   Sława  1978

NORDIC WALKING NA DYSTANSIE 4 km

 M-sce   Nr. start.   Nazwisko   Imię   Czas   Miejscowość   Rocznik 
1 31  PRZYBYSZ  Grzegorz  42:14,12   Popowo Kościelne   
2 32  CHOLEWIŃSKI  Wojciech  42:22,73  Wojnowo  
3 36  JERZAK  Damian  42:34,01  Skoki  
4 34  BŁAŻEJEWSKI  Mikołaj  45:35,88  Wągrowiec  
5 33  KOWALEWSKA   Arleta   45:37,17  Murowana Goślina   
6 35  WYLEŻAŁA   Marzena   45:37,60  Pawłowo Skockie  

KATEGORIE DZIECI I MŁODZIEŻY

Kat. J0 - rocznik 2012 i młodsi (Przedszkolaki) - dystans ok. 150 m.

 M-sce  Nr start.   Nazwisko   Imię   Czas   Miejscowość   Rocznik 
1  1  BOROWCZYK   Kornelia   0:43,78  Skoki  2013
2  2  GRUSZKA  Kacper  0:46,20  Popowo Kościelne   2013
  
Kat. J7 - rocznik 2011, 2010, 2009 (klasa I, II. III) - dystans 300 m

 M-sce   Nr start.   Nazwisko   Imię   Czas   Miejscowość   Rocznik 
1 1  NOWACZKIEWICZ   Adam   1:09,58   Skoki  2010
2 4  GRUSZKA  Karol  1:13,86  Popowo Kościelne  2009
3 3  TORCHALSKI  Wiktor  1:17,85  Janowiec Wlkp.  2011
4 2  PRZYBYSZ  Weronika   1:30,20  Popowo Kościelne   2010
  
Kat. J10 - rocznik 2008, 2007, 2006 (klasa IV, V. VI) - dystans 500 m

 M-sce   Nr start.   Nazwisko   Imię   Czas   Miejscowość   Rocznik 
1 2  PRZYBYSZ   Alicja   1:59,90   Popowo Kościelne   2007
2 1  PRZYBYSZ  Aleksandra   2:22,48  Popowo Kościelne  2008
© 2017-2019 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: