Aktywne Skoki

Do VII etapu Grand Prix Skokow w Biegach przełajowych pozostało

WYNIKI I etapu

Wynik I etapu Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych
Bieg główny na dystansie 4 km - Skoki 29 marca 2017r.

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kategoria Czas Uwagi
 1  12 TYLL Mateusz Kakulin   1999  M16  14:34   
 2  13 KONIECZNY Kacper Sławica    1997  M16  15:59   
 3  5 SZNAJDER  Krzysztof Skoki    1987 M20  16:26   
 4  15 CHRUŚCICKI  Jarosław  Murowana Goślina    1969  M40  16:26   
 5  11 ROJTEK Waldemar Wągrowiec   1970  M40  17:13   
 6  24 TEOFILEWSKI Piotr Skoki    1999  M16  17:42   
 7  2 LUDZKOWSKI Andrzej  Murowana Goślina    1969  M40  17:47   
 8  22 MENDERA  Marika Skoki   1988  K20  18:14   
 9  17 KOZIELCZYK Anna Rościnno   1983  K30 18:16  
 10  25 GALIŃSKI Jarosław  Skoki    1979  M30  18:32   
 11  18 BOROWCZYK Katarzyna Skoki  HART SKOKI  1983  K30  19:52   
 12  26 WIĄCEK  Wiesław  Skoki    1948 M60  20:58   
13   16 CIBAIL Beata Rościnno  HART SKOKI  1968  K40  20:58   
14   10 KULUS Krzysztof  Skoki  HART SKOKI  1975  M40  21:16   
15   8 KOŚCIELNIAK  Maciej Czerwonak  Czerwonak Biega  1997  M16  21:45   
16   9 KOŚCIELNIAK Dagmara Czerwonak  Czerwonak Biega  1977  K30  22:19   
17   4 LUDZKOWSKA Klaudia  Murowana Goślina    1999  K16  22:33   
18   19 LISIECKA Anna  Rościnno  HART SKOKI  1995  K20  24:10   
19   20 BERENDT Anna Skoki  HART SKOKI  1992  K20  24:11   
20   1 HLOŻEK Anna  Skoki    1979  K30  25:20   
21    KULUS Maria  Skoki  HART SKOKI  1980  K30  40:41  Nordic walking 


Kategoria J0 – Przedszkolaki – roczniki 20010 i młodsi - dystans 150 m
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kategoria Czas  Uwagi
1 2 NOWACZKIEWICZ Adam Skoki  2010 J0 33:90 
2 1 BOROWCZYK Amelka Skoki  2010 JO 35:86 


Kategoria J7 – klasy I – III Szkoły Podstawowej – roczniki 2007 - 2009 - dystans 300 m
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kategoria Czas  Uwagi
1 2 TEOFILEWSKI Tomasz Skoki  2008 J7 1:11 
2 1 NOWACZKIEWICZ Urszula Skoki  2007 J7 1:12 


Kategoria J10 – klasy IV - VI Szkoły Podstawowej – roczniki 2004 - 2006 - dystans 500 m
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kategoria Czas  Uwagi
1 1 TEOFILEWSKA Zofia Skoki  2005 J10 1:53 
2 3 KRUŚ Szymon Skoki  2006 J1O 2:31 
3 2 ROJTEK Alicja Skoki  2006 J10 3:30 

Kategoria J13 – klasy I – III Gimnazjum – roczniki 2001 - 2003 - 1 km
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kategoria Czas  Uwagi
1 2 KONIECZNY Krystian Skoki  2002 J13 3:30 
2 5 INDA Andrzej Skoki  2001 J13 3:42 
3 4 KOZBER Przemysław Skoki  2002 J13 3:55 
4 3 SŁOMIŃSKI Kamil Budziszewice  2002 J13 4:13 
5 1 TEOFILEWSKA Łucja Skoki  2001 J13 4:18 
6 6 BALICKI Adam Rościnno  2001 J13 5:20 
7 7 SZYMAŃSKI Szymon Rościnno  2002 J13 5:31 
© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: