Aktywne Skoki

SPŁYW KAJAKOWY PO RZECE WEŁNA - niedziela 27.05.2018r.., godz. 10:00

WYNIKI I etapu 2018

GRAND PRIX SKOKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
WYNIKI I etapu 10.03.2018r.

BIEG GŁÓWNY NA DYSTANSIE 4 km

M-SCE NR START. NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ ROCZNIK
 1  22  DREWS  Adrian  15:03  Popowo Kośc.  1992
 2  10  KAŹMIERCZAK  Mariusz  15:12  Roszkowo  1986
 3  20  DUDUŚ  Marek  15:35  Sława Wlkp.  1971
 4  29  SUDOŁ  Oktawiusz  15:47  Wągrowiec  1985
 5  19  TYLL  Mateusz  15:50  Kakulin  1999
 6  15  CHRUŚCICKI  Jarosław  15:54  Murowana Gośl.   1969
 7  24  SZNAJDER  Krzysztof  16:09  Skoki  1987
 8  23  JERZAK  Damian  16:20  Skoki  1986
 9  28  STRÓŻYK  Artur  16:48  Wągrowiec  1983
 10  5  NOWACZKIEWICZ   Marek  17:37  Skoki  1977
 11  14  SIERZCHUŁA  Dominik  17:43  Skoki  1992
 12  16  LUDZKOWSKI  Andrzej  17:50  Huta Pusta  1969
 13  13  REIS  Bartosz  18:02  Wągrowiec  1986
 14  1  BOROWCZYK  Katarzyna  18:55  Skoki  1983
 15  8  BELKA  Przemysław   19:07  Grzybowo  1980
 16  6  KULUS  Krzysztof  20:17  Skoki  1975
 17  2  WRZESIŃSKI  Grzegorz  20:49  Potrzanowo  1971
 18  11  JASIŃSKI  Mirosław  22:06  Skoki  1965
 19  17   LUDZKOWSKA  Klaudia  22:08  Huta Pusta  1999
 20  4  MIELCAREK  Daria  22:09  Pawłowo Sk.  1991
 21 12  MAJCHRZAK  Wanda  22:30  Murowana Gośl.  1977
 22 18  LUDZKOWSKA   Edyta  22:36  Huta Pusta  1968
 23  9  STASIEWSKA  Agnieszka  23:27  Grzybowo  1988
 24  3   HLOŻEK  Joanna  23:47   Skoki  1979
 25  27   PŁAŻALSKA  Beata  23:47  Skoki  1980
 26  7  ZOPF  Monika  24:30  Skoki  1990
 27  21  WIĘCKOWSKA  Paulina  25:22  Sława Wlkp.  1978
 28  25  KRUK  Monika  28:50  Skoki  1985
 29  26  MICHALSKA  Joanna  28:50  Skoki  1981


NORDIC WALKING NA DYSTANSIE 4 km

M-SCE NR START. NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ ROCZNIK
1 3  ORTYL  Tomasz  25:49   Popowo Kość. 1989
2 1  PRZYBYSZ  Grzegorz   25:59  Popowo Kość. 1982
3 2  CHOLEWIŃSKI   Wojciech  26:00  Wojnowo 1966


KATEGORIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Kat. J7 - rocznik 2008 - 2010 (dystans 300 m)

M-SCE NR START. NAZWISKO IMIĘ
CZAS
 MIEJSCOWOŚĆ 
ROCZNIK
1 3  BOROWCZYK   Amelia
1:18
 Skoki
 2010
2 2  PRZYBYSZ  Aleksandra  1:24  Popowo Kośc.  2008
3 1  PRZYBYSZ  Weronika 1:26  Popowo Kośc.  2010
4 4  HLOŻEK  Aleksandra 2:39  Skoki  2008


Kat. J10 - rocznik 2005 - 2007 (dystans 500 m)

M-SCE NR START. NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCOWOŚĆ ROCZNIK
1 3  PRZYBYSZ   Alicja  2:27  Popowo Kośc.  2007
2 2  WRZESIŃSKI   Juliusz  2:36  Potrzanowo  2007

Kat. J13 - rocznik 2002 - 2004 (dystans 500 m)

M-SCE NR START. NAZWISKO IMIĘ CZAS  MIEJSCOWOŚĆ ROCZNIK
1 1  ZIĘTA    Oskar   1:38  Skoki  2004
© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: