Aktywne Skoki

II etap III edycji Grand Prix Skoków w biegach przełajowych 2019

WYNIKI I etapu 2019

GRAND PRIX SKOKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2019
WYNIKI I etapu 20.03.2019 r.

BIEG GŁÓWNY NA DYSTANSIE 4 km

 M-SCE   NR START.  NAZWISKO  IMIĘ  CZAS  MIEJSCOWOŚĆ  ROCZNIK 
 1  8  TYLL  Mateusz  14:20  Kakulin  1999
 2  9  DREWS  Adrian  14:21  Popowo Kość.  1992
 3  21  SZNAJDER  Krzysztof  15:04   Skoki  1987
 4  16  DUDUŚ  Marek  16:06  Sława Wlkp.  1971
 5  25  CHRUŚCICKI  Jarosław  16:13  Kakulin  1999
 6  11  BARTKOWIAK  Tomasz  16:47  Wągrowiec   
 7  12  LACH  Marcin  17:10  Rogoźno  
 8  27  NOWACZKIEWICZ  Marek  18:04  Skoki  1977
 9  19  SIERSZCHUŁA  Dominik  18:17  Skoki  1992
 10  10  ABRAM   Agata  19:37  Wągrowiec  
 11  3  WRZESIŃSKI  Grzegorz  20:10  Potrzanowo  1971
 12  4  BOROWCZYK  Katarzyna  21:20  Skoki  1983
 13  18  KORNATKO  Bartosz  21:21  Czapury  
 14  17  BŁASZCZYK  Mikołaj  21:32  Skoki  
 15  26  SZUTKOWSKA  Lidia   21:34  Murowana Gośl.  
 16  13  NOWAK  Irena  22:03  Skoki  1966
 17  14  LISIECKA  Anna  22:03  Rościnno  
 18  24  PIOTROWSKI  Przemysław   22:50  Jabłkowo  
 19  23   ANDERS  Piotr  23:02  Skoki  
 20  15  WIĘCKOWSKA  Paulina  23:26  Sława Wlkp.  1978
 21  22  ROGAL  Michał  23:34  Skoki  
 22  20  SIERSZCHUŁA  Zofia  25:22  Sierniki  
 23  2  KRUK  Monika  25:29  Skoki  1985


NORDIC WALKING NA DYSTANSIE 4 km

 M-SCE   NR START.   NAZWISKO  IMIĘ  CZAS  MIEJSCOWOŚĆ   ROCZNIK 
 1  35  CHOLEWIŃSKI  Wojciech  27:52   Wojnowo 1966
 2  36  PRZYBYSZ  Grzegorz   27:53  Popowo Kość. 1982
 3  1  JERZAK   Damian  28:05   Skoki 1986
 4  32  BŁAŻEJEWSKI  Mikołaj  30:42  Wągrowiec  
 5  31  STEFANIAK  Karolina  33:15  Skoki  
 6  33  KAMIŃSKA  Wioleta  33:35  Skoki  
 7  34  KAMIŃSKI  Tomasz  33:36  Skoki  


KATEGORIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Kat. J0 - rocznik 2012 i młodsi (dystans 150 m)

 M-SCE   NR START.   NAZWISKO  IMIĘ  CZAS   MIEJSCOWOŚĆ   ROCZNIK 
1 5  KRÓLCZYK  Jakub 0:37  Skoki  2012
2 6  KRÓLCZYK  Aleksandra     Skoki  2014
3 4  BOROWCZYK  Kornelia    Skoki  2013
4 1  SZYMKOWIAK  Filip    Skoki  2013
5 8  GRUSZKA  Kacper    Popowo Kościelne   2013
6 3  KRUK  Leon    Skoki  2013
7 2  SZYMKOWIAK   Adam    Skoki  2015


Kat. J7 - rocznik 2009 - 2011 (dystans 300 m)

 M-SCE   NR START.   NAZWISKO  IMIĘ  CZAS   MIEJSCOWOŚĆ  ROCZNIK 
1 3  NOWACZKIEWICZ   Adam 1:02  Skoki  2010
2 1  SZYMKOWIAK  Jakub  1:11  Skoki  2010
3 6  STUDENT  Maciej  1:16  Potrzanowo  2009
4 5  TORCHALSKI  Wiktor 1:20  Janowiec Wlkp.   2011
5 4  PRZYBYSZ  Weronika  1:22  Popowo Kościelne   2010
6 2  KRUK  Oliwia 1:24  Skoki  2009
7 7  GRUSZKA  Karol    Popowo Kościelne  2009

Kat. J10 - rocznik 2006 - 2008 (dystans 500 m)

 M-SCE   NR START.   NAZWISKO  IMIĘ  CZAS   MIEJSCOWOŚĆ  ROCZNIK 
1 1  PRZYBYSZ    Alicja   2:07  Popowo Kościelne   2007
2 2  PRZYBYSZ  Aleksandra   2:28  Popowo Kościelne  2008
3 3  WRZESIŃSKI   Juliusz  2:30  Potrzanowo  2007
© 2017-2019 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: