Aktywne Skoki

Do uroczystości kończącej Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych pozostało

WYNIKI VII etapu 2018r.

 

GRAND PRIX SKOKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Skoki, 10.11.2018r.


BIEG GŁÓWNY ORAZ MARSZ Z KIJKAMI NA DYSTANSIE 4 km

 M-sce   Nr
 start. 
 Nazwisko   Imię  Czas   Miejscowość   Rocznik 
1. 3  Duduś  Marek 25:46.06   Sław Wlkp. 1971
2. 6  Przybysz  Grzegorz  27:06.73  Popowo Kościelne 1982
3. 8  Sierszchuła  Dominik 27:39.45  Skoki 1992
4. 10  Nowaczkiewicz   Marek 28:20.68  Skoki 1977
5. 9  Drews  Adrian 28:24.79  Popowo Kościelne 1992
6. 2  Ludzkowski  Andrzej 28:33.94  Murowana Goślina  1969
7. 5  Borowczyk  Katarzyna  31:00.74  Skoki 1983
8. 1  Ludzkowska  Klaudia 34:10.78  Murowana Goślina 1999
9. 7  Nowik  Mateusz 37:24.52  Skoki 1992
10. 4  Hlożek  Joanna 37:25.18  Skoki 1979

NORDIC WALKING NA DYSTANSIE 4 km

 M-sce   Nr
 start.
 Nazwisko   Imię   Czas   Miejscowość   Rocznik 
1. 25  Ortyl  Tomasz 46:34.52  Popowo Kościelne  1989
2. 21  Cholewiński  Wojciech  48:53.17  Wojnowo 1966
3. 23  Ponielska  Zofia 48:54.15  Sława Wlkp. 1982
4. 22  Cholewińska   Longina 49:20.41  Wojnowo 1966
5. 24  Kamińska  Wioleta 49:47.13  Skoki 1966

KATEGORIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Kategoria J0 - rocznik 2011 i młodsi - Przedszkole (dystans 150 m)

 M-sce   Nr
 start. 
 Nazwisko   Imię   Czas   Miejscowość   Rocznik 
1. 6  Torchalski  Filip    Janowiec Wlkp. 2011
2. 1  Królczyk  Jakub    Skoki 2012
3. 2  Królczyk  Aleksandra     Skoki 2014
4. 5  Borowczyk  Kornelia    Skoki 2013
5. 4  Gruszka  Kacper    Popowo Kościelne  2013
6. 3  Szymkowiak  Filip    Skoki 2013


Kategoria J7 - rocznik 2009 - 2010 - 2011- klasy I - III (dystans 300 m)

 M-sce   Nr
 start. 
 Nazisko   Imię   Czas   Miejscowość   Rocznik 
1.  5  Nowaczkiewicz  Adam    Skoki  2010
2.  8  Milibrand  Mateusz    Skoki  2010
3.  3  Szymkowiak  Jakub    Skoki  2010
4.  4  Gruszka  Karol    Popowo Kościelne   2009
5.  6  Borowczyk  Amelia    Skoki  2010
6.  1  Przybysz  Aleksandra     Popowo Koscielne  2008
7.  2  Przybysz  Weronika    Popowo Kościelne  2010
8.  7  Hlożek  Aleksandra     Skoki  2008

Kategoria J10 - rocznik 2006 - 2007 - 2008 - klasy IV - VI (dystans 500 m)

 M-sce   Nr
 start. 
 Nazisko   Imię   Czas   Miejscowość   Rocznik 
1.  1  Przybysz  Alicja     Popowo Kościelne   2007
2.  2  Kowalski  Maciej     Mieścisko  2008
© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: