Aktywne Skoki

Do VII etapu Grand Prix Skokow w Biegach przełajowych pozostało

WYNIKI VI etapu 2018 r.

GRAND PRIX SKOKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Skoki, 13.10.2018r.


BIEG GŁÓWNY ORAZ MARSZ Z KIJKAMI NA DYSTANSIE 4 km

M-sce   Nr
 start. 
 Nazwisko  Imię  Czas  Miejscowość   Rocznik   Uwagi
1.  1  Nowak  Łukasz   12:37.32  Skoki  1988  
2.  3  Drews  Adrian   14:01.68  Popowo Kościelne   1992  
3.  2  Tyll  Mateusz   14:34.91  Kakulin  1999  
4.  7  Sznajder  Krzysztof   15:03.12  Skoki  1987  
5.  17  Chruścicki  Jarosław  15:21.34  Murowana Goślina  1969  
6.  18  Sudoł  Oktawiusz   16:02.34  Wągrowiec  1985  
7.  6  Duduś  Marek  16:33.71  Sława Wlkp.  1971  
8.  21  Nowaczkiewicz   Marek  17:52.31  Skoki  1977  
9.  11  Kozielczyk  Anna  18:11.55   Rościnno  1983  
10.  15  Borowczyk  Katarzyna   19:09.21   Skoki  1983  
11.  10  Majchrzak  Wanda   21:06.10   Murowana Goślina  1977  
12.  4  Ludzkowska  Klaudia  21:35.70   Murowana Goślina   1999  
13.  8  Jasiński  Mirosław   22:19.86  Skoki  1965  
14.  9  Kubiatowicz   Kinga  23:12.26  Potrzanowo  1980  
15.  5  Więckowska  Paulina   24:02.56  Sława Wlkp.  1978  
16.  20  Hlożek  Joanna  24:15.95  Skoki  1979  
17.  19  Ortyl  Tomasz  30:57.81  Popowo Kościelne  1989  Nordic Walking
18.    Kamińska   Wioleta  33:14.18  Skoki  1966  Nordic Walking
19.  12  Kamiński   Tomasz   33:50.08   Skoki   1965  Nordic Walking

NORDIC WALKING NA DYSTANSIE 4 km

M-sce Nr
start.
 Nazwisko   Imię  Czas Miejscowość Rocznik M-sce
w kat.
 1. 19  Ortyl  Tomasz   30:57.81  Popowo Kościelne   1989  1
 2.    Kamińska  Wioleta  33:14.18  Skoki  1966  1
 3. 12  Kamiński   Tomasz  33:50.08   Skoki  1965  1


KATEGORIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Kategoria J0 - rocznik 2011 i młodsi - Przedszkole (dystans 150 m)

 M-sce   Nr
 start.
 Nazwisko  Imię  Czas   Miejscowość  Rocznik 
1.  2  Torchalski  Wiktor     Janowiec wlkp.   2011
2.  7   Królczyk  Jakub     Skoki  2012
3.  6   Królczyk  Aleksandra     Skoki  2012
4.  1   Gruszka  Kacper     Popowo Kościelne   2013
5.  3   Szymkowiak   Filip     Skoki  2010
6.  5   Borowczyk  Kornelia     Skoki  2013
7.  4   Kruk  Leon     Skoki  2013
8.  8   Szymkowiak  Adam     Skoki  2015

Kategoria J7 - rocznik 2009 - 2010 - 2011- klasy I - III (dystans 300 m)

 M-sce   Nr
 start. 
 Nazwisko  Imię  Czas  Miejscowość  Rocznik 
1.  6  Nowaczkiewicz   Adam   1:13.32  Skoki  2010
2.  4  Szymkowiak  Jakub   1:16.41   Skoki  2010
3.  5  Borowczyk  Amelia   1:19.08  Skoki  2010
4.  3  Gruszka  Karol   1:25.20  Popowo Kościelne   2009
5.  1  Prybysz  Aleksandra   1:25.25  Popowo Kościelne  2008
6.  2  Przybysz  Weronika   1:25.84  Popowo Kościelne  2010

Kategoria J10 - rocznik 2006 - 2007 - 2008 - klasy IV - VI (dystans 500 m)

 M-sce   Nr
 start. 
 Nazwisko   Imię  Czas  Miejscowośc  Rocznik 
 1.  1  Przybysz   Alicja   1:02.91   Popowo Kościelne   2007

© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: