Aktywne Skoki

Do VII etapu Grand Prix Skokow w Biegach przełajowych pozostało

WYNIKI VI etapu

WYNIKI VI etapu

WYNIKI V etapu Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych.
Bieg główny na dystansie 4 km - Skoki 18 październik 2017r.

Miejsce Nr
startowy
Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kategoria Czas  Uwagi
1 1 Nowak Łukasz Skoki   1988 M20 13:22  
2 4 Tyll Mateusz Kakulin   1999 M16 14:32  
3 11 Chruścicki Jarosław Murowana Goślina   1969 M40 15:23  
4 5 Sznajder Krzysztof Skoki   1987 M30 15:40  
5 3 Kazimierczak Mariusz Roszkowo   1986 M30 15:51  
6 PK Konieczny Krystian Skoki   2003   16:06 Poza konkurencją
7 2 Przybysz Grzegorz Popowo Kocielne   1982 M30 16:32  
8 10 Gos Piotr Poznań   1976 M40 17:20  
9 7 Reis Bartosz Skoki   1986 M30 17:58  
10 8 Sierzchuła Dominik Skoki   1992 M20 17:58  
11 9 Gryska Natalia Skoki   1988 M20 19:15  
12 6 Kulus Krzysztof Skoki   1975 M40 20:56  
                   
 1  1 Jerzak  Monika Skoki    1988  M20 37:38 Nordic walking 
2 2 Rank  Ziemowit Skoki   1944 M70 37:45 Nordic walking
                   


Kategoria J0 – Przedszkolaki – roczniki 2010 i młodsi - dystans - 150m

Miejsce Nr
startowy
Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kategoria Czas Uwagi
1  1  Nowaczkiewicz  Adam  Skoki    2010 J0  0:31  
2  4  Przybysz Weronika   Popowo Kościelne    2010 J0  0:35  
3  3  Królczyk Jakub   Skoki    2012 J0  0:36  
4  2  Królczyk  Weronika  Skoki    2014 J0  0:47  
                   


Kategoria J7 – klasy I – III Szkoła Podstawowa – roczniki 2007 – 2009 - dystans - 300m

Miejsce Nr
startowy
Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kategoria Czas Uwagi
1  3  Przybysz  Alicja  Popowo Kościelne   2007  J7 1:09   
2  2  Nowaczkiewicz  Urszula  Skoki   2007  J7 1:16   
3  1  Przywarty  Dobromir  Skoki   2008  J7 1:19   
 4  4   Przybysz  Aleksandra  Popowo Kościelne   2008  J7 1:25   
                   


Kategoria J10 – klasy IV – VI Szkoła Podstawowa – roczniki 2004 – 2006 - dystans - 500m

Miejsce Nr
startowy
Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kategoria Czas Uwagi
1  1  Rojtek Alicja   Skoki   2006  J10 1:59   
                   
                   


Kategoria J13 – klasy I - III Gimnazjum – roczniki 2001 - 2003 - dystans - 1000m

Miejsce Nr
startowy
Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kategoria Czas Uwagi
1  Konieczny  Krystian   Skoki     2002 J13 3:25   
2  Inda  Andrzej  Skoki    2001 J13 3:32   
3  Kozber  Przemysław  Skoki   2002  J13 4:14   
4  Słomiński  Kamil  Skoki   2002  J13 4:33   
                   
© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: