Aktywne Skoki

Do VII etapu Grand Prix Skokow w Biegach przełajowych pozostało

WYNIKI V etapu 2018r.

GRAND PRIX SKOKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Skoki, 19.09.2018r.


BIEG GŁÓWNY ORAZ MARSZ Z KIJKAMI NA DYSTANSIE 4 km

 M-sce   Nr
 start. 
 Nazwisko  Imię  Czas  Miejscowość  Rocznik   Uwagi 
1. 11  Nowak  Łukasz  12:42.84   Skoki  1988  
2. 5  Drews  Adrian   13:46.61   Popowo Kościelne  1992   
3. 3  Tyll  Mateusz   14:37.08   Kakulin  1999  
4. 10  Sierszchuła  Dominik   18:03.40   Skoki  1992  
5. 12  Nauczkiewicz   Marek  18:10.81   Skoki  1977  
6. 16  Kozielczyk  Anna  18:38.40   Rościnno  1983   
7. 7  Ludzkowski Andrzej   19:33.78   Murowana Goślina  1969  
8. 6  Wojewoda  Marek   19:57.53   Skoki  1981   
9. 14  Reis  Bartosz   20:37.18   Wągrowiec  1986  
10. 2  Jasiński  Mirosław  22:17.95   Skoki  1965  
11. 15  Majchrzak  Wanda   22:22.86   Murowan Goślina  1977  
12. 1  Wrzesiński  Grzegorz   22:43.49   Potrzanowo  1971  
13.    Wrzesiński  Marcel   22:44.09   Potrzanowo    
14. 4  Kubiatowicz  Kinga   23:15.49   Skoki  1980  
15. 9  Ludzkowska  Klaudia   23:53.97   Murowana Goślina  1999  
16. 8  Ludzkowska  Edyta   24:13.97   Murowana Goślina   1968   
17. 2  Przybysz  Grzegorz   35:21.98   Popowo Kościelne  1982  Nordic Walking 
18. 3  Ortyl  Tomasz   35:21.98   Popowo Kościelne   1989  Nordic Walking 
19. 1  Kamińska  Wioleta   36:07.48   Skoki  1966  Nordic Walking 
20. 4  Cholewiński  Wojciech  36:07.85   Wojnowo  1966  Nordic Walking 


KATEGORIA DZIECI I MŁODZIEŻY


Kategoria J0 - rocznik 2011 i młodsi - Przedszkole (dystans 150 m)

 M-sce   Nr
 start. 
 Nazwisko   Imię   Czas  Miejscowość   Rocznik 
1. 4  Siódmiak  Maciej    Lechlin  
2. 2  Królczyk  Ola    Skoki  
3. 1  Szymkowiak  Filip    Skoki  
4. 5  Borowczyk  Kornelia    Skoki  
5. 3  Gruszka  Kacper    Popowo Kościelne  
6. 6  Piotrowicz  Kacper    Skoki  

Kategoria J7 - rocznik 2009 - 2010 - 2011- klasy I - III (dystans 300 m)

 M-sce   Nr.
 start.
 Nazwisko   Imię  Czas  Miejscowość  Rocznik 
1.  7  Nadworny  Eryk     Skoki   
2.  1   Szymkowiak  Jakub     Skoki   
3.  7  Milibrand  Mateusz    Skoki  
4.  8  Nowaczkiewicz   Adam     Skoki  
5.  4  Gruszka  Karol    Popowo Kościelne  
6.  6  Borowczyk  Amelia    Skoki  
7.  9   Bejm  Miłosz    Skoki  
8.  5  Piotrowicz  Norbert     Skoki  
9.  3  Przywarty  Dobromir    Skoki  
10.  3  Więckowska   Martyna    Skoki  
11.  2  Przybysz  Weronika     Popowo Kościelne   
12.  9  Jarzembowski   Filip     Skoki  
13.  10  Walczak   Dawid     Skoki  

Kategoria J10 - rocznik 2006 - 2007 - 2008 - klasy IV - VI (dystans 500 m)

 M-sce   Nr
 start. 
 Nazwisko   Imię   Czas   Miejscowość   Rocznik 
1.  5   Przybysz  Alicja     Popowo Kościelne   
2.  6    Wiąckowski  Nikodem     Skoki  
3.  2    Kowalewski  Maciej    Mieścisko  
4.  3   Wrzesiński  Juliusz     Potrzanowo  
5.  4   Przybysz  Aleksandra     Popowo Koscielne  
6.  1   Hlożek  Aleksandra     Skoki  

© 2017-2018 | Aktywne Skoki
design by



Logowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: