Aktywne Skoki

PROJEKT SPŁYWÓW KAJAKOWYCH - lubimy sport i rekreację fizyczną - II etap - 28.05.2023 (niedziela)

I etap 2018
Poniedziałek, 5 marca 2018

W najbliższą sobotę o godzinie 10:30 startujemy z I etapem Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych 2018 roku. Półtorej godziny wcześniej, czyli o godz. 9:00 ruszamy z biegami dla dzieci i młodzieży. Zapisy poprzez stronę: www.aktywneskoki.pl lub na miejscu w dniu startu w biurze zawodów. Zachęcamy do rejestracji przez stronę www. wraz z opłatą bo ułatwi to nam organizację zawodów a dla startujących jest nieco niższa opłata.Smile 
Formularze zapisów znajdują się w dolnych częściach Regulaminu biegu głównego dla dorosłych oraz Regulaminu dla dzieci i młodzieży. Biuro zawodów będzie czynne w sobotę od godziny 8:00 w sali O16 - boczne wejście do Hali Sportowej w Skokach, ul. Rogozińska.
Zachęcamy do rejestracji wraz z opłatą bo ułatwi to nam organizację zawodów a dla startujących jest nieco niższa opłata.
Zachęcamy do licznego udziału wszystkich miłośników biegania, truchtania oraz maszerowania z kijkami. Zachęcamy dzieci i młodzież do licznego udziału w rywalizacji na naszej trasie Grand Prix Skoków w Biegach Przełajowych 2018.

SmileSmile
Póki co w najblizszą środę o godz. 19:00 zapraszamy na kolejne zającia ogólnorozwojowe do Hali Sportowej w Skokach.
Organizatorzy


<< Powrót
© 2017-2023 | Aktywne Skoki
design byLogowanie dla administratora strony
Login:
 Hasło: